Авіаквитки онлайн

Ринок продажів авіаквитків в Україні проходить етап переорієнтації – з офлайн-формату в онлайн. Забронювати і купити авіаквитки онлайн для наших співвітчизників стає нормою.

На нашому сайті Ви можете:

Про переваги і недоліки цих методів роботи з клієнтом розповідає директор авіаційного агентства Airlife Олена Кашперських.

– Авіаквитки онлайн: у чому полягає новий підхід до роботи з бронювання та продажу? Чим він зручний для клієнтів?

– Новий підхід полягає в наданні клієнту більшої свободи вибору: коли і де бронювати, як оплатити і отримати авіаквиток. На ці та інші питання він може відповісти, зайшовши на сайт агентства. Професійна підтримка тут вкрай важлива, але бронюючи авіаквитки онлайн, частину важливої інформації клієнт дізнається сам. Це виключає можливу помилку авіакасира. Більш того, збільшення числа сайтів, що надають можливість онлайн-бронювання авіаквитків, призводить до постійного вдосконалення пропонованих опцій і контенту.

– Яка ваша роль у процесі становлення онлайн-продажів авіаквитків в Україні?

– Квитковий консолідатор Airlife вже більше двох років активно співпрацює з туркомпаніями, які бажають доповнити свій основний бізнес тревел-послуг продажем авіаквитків як онлайн, так і офлайн. В даний час до агентської мережі Airlife Club входять більше 500 туркомпаній по всій Україні. Відмінна особливість нашої системи роботи з агентами – їхнє навчання. На протязі 2010 року нами було проведено більше 50 тренінгів в усіх регіонах України. Програма навчання агентів включає в себе основи клієнтської підтримки, користування всіма можливостями системи онлайн-бронювання, а також дає інформацію про особливості продажу окремих авіакомпаній.

– Деякі фахівці вважають, що онлайн-рішення «розхитують» дисципліну роботи авіакас. Наскільки ви згодні з цією думкою?

– У своїй роботі з агентами ми вибудовуємо роботу з мінімальними ризиками для клієнта. Клієнт отримує повну і достовірну інформацію щодо наявності місць, вартості та правил застосування тарифу. А також вибирає зручну для нього форму спілкування, оплати та доставки. Що стосується виписки авіаквитка, то це здійснюється тільки в нашому IАТА-акредитованому офісі з перевіркою всіх даних, наданих агентом. Побоювання щодо неякісного надання послуг з продажу авіаквитків онлайн дещо перебільшені.

– Які складнощі ви відчуваєте, продаючи авіаквитки онлайн?

– Складнощі, звичайно, є. По-перше, це демпінг. Як з боку конкурентів, так і з боку авіакомпаній. Некоректне надання клієнту нетто-ціни на сайті авіакомпанії призводить до того, що робота агента зводиться до безкоштовного інформування про варіанти перельоту. По-друге, це високий ризик шахрайства в сфері електронної комерції. Тому купувати авіаквитки онлайн ми радимо у перевірених агентств.

– І все ж, що є для вас ключем успіху в онлайн-продажах авіаквитків?

– Стратегія нашої компанії визначає онлайн не просто як технологію продажів, а як філософію ведення бізнесу. Ми зацікавлені в тому, щоб довіру та інтерес до онлайн-рішень росли максимально швидкими темпами. Турбізнес – вкрай сприятливе середовище для того, щоб клієнт міг легко і просто освоїти новий формат спілкування з постачальником послуг.

Інтерв’ю директора Airlife Кашперської Олени в Українській туристичній газеті
Специальные предложения каждый день!

Каждый день в нашей группе facebook мы публикуем предложения дня. Также мы можем высылать вам спец. предложения 1 раз в неделю.

  dd подпишись чтобы не забыть!
  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  girl
  Похоже, вы у нас уже 3-й раз!

  Хотите подписаться на нашу рассылку и получать полезные
  материалы, обзоры, а также информацию об акциях и скидках?

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  dd
  Я собрала для вас список вещей,
  необходимых для посадки на самолет

  В чек-листе собраны 20 вещей, необходимых для посадки на самолет. Вы можете распечатать этот документ и каждый раз перед вылетом проверять, все ли вы взяли. Оставьте свой e-mail и мы отправим вам PDF документ со списком вещей.

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.