Про нас

Агентство Airlife успішно працює на туристичному ринку України з 2007 року, позиціонуючи себе як квитковий консолідатор (авіаційні, залізничні та автобусні квитки). За цей період наша компанія заслужила репутацію надійного партнера з продажу квитків, який будує свою роботу на принципах міжнародних стандартів якості та новітніх онлайн-технологій.

Агентство Airlife акредитовано у Міжнародній асоціації повітряного транспорту (ІАТА), очолює комітет ІАТА-агентств Асоціації лідерів турбізнесу України; є генеральним інтегратором продуктів Galileo на території України. У 2014 році були відкриті перші закордонні представництва агентства Airlife у Варшаві та Лондоні.

Цінностями агентства є довіра (чесна ціна), турбота (корисність) і технологічність (відкритість інновацій).

Найцінніший ресурс агентства Аеролайф – її співробітники. Професійний підхід, адекватна оцінка ситуації і високий ступінь відповідальності – ось основні принципи роботи колективу. Компанія має два Центру Підтримки – Клієнтський і Агентський. Робота 7 днів на тиждень і наявність телефону гарячої лінії дозволяють надати підтримку і допомогу максимально швидко незалежно від дня тижня і часу доби.

Агентство Airlife має власну агентську мережу по всій території України і працює з більш ніж 2000 турагентств. Авторська програма навчання, окремий портал для роботи з агентами і лояльні умови для запуску продажів, у тому числі в мережі Інтернет дають можливість турагентствам завжди відчувати себе частиною ринку продажів перевезень.
Агентство Airlife є постійним експонентом Українського Туристичного Форуму (УТФ) і міжнародних туристичних салонів, а також організатором авіафорум, який традиційно проходить 2 рази на рік в НСК Олімпійському і є майданчиком спілкування з авіакомпаніями.

Агентство Airlife бере активну участь у соціальних проектах, надаючи допомогу дитячим будинкам і лікарням, підтримує в навчальному процесі молодих фахівців НАУ, виступає спонсором на заходах інвестиційного характеру.

Ми любимо те, що робимо, і завжди готові працювати на результат.

Специальные предложения каждый день!

Каждый день в нашей группе facebook мы публикуем предложения дня. Также мы можем высылать вам спец. предложения 1 раз в неделю.

  dd подпишись чтобы не забыть!
  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  girl
  Похоже, вы у нас уже 3-й раз!

  Хотите подписаться на нашу рассылку и получать полезные
  материалы, обзоры, а также информацию об акциях и скидках?

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  dd
  Я собрала для вас список вещей,
  необходимых для посадки на самолет

  В чек-листе собраны 20 вещей, необходимых для посадки на самолет. Вы можете распечатать этот документ и каждый раз перед вылетом проверять, все ли вы взяли. Оставьте свой e-mail и мы отправим вам PDF документ со списком вещей.

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.