Share Button

Аеропорт – дуже зручне місце для шопінгу. По-перше, в них велика концентрація Duty Free, а більшість товарів коштують значно дешевше, ніж в міських магазинах. По-друге, під час подорожі витрачати дорогоцінний час на походи по магазинах не хочеться, а під час очікування рейсу часу досить на те, щоб заглянути в пару магазинів. І по-третє, в аеропорту магазини розташовані таким чином, щоб пасажири далеко не йшли і не запізнилися на посадку.

Отже, пропонуємо Вашій увазі 10 аеропортів, шопінг в яких буде зручним і результативним.

Хітроу (Лондон)
Пасажирам з авіаквитками в аеропорт Хітроу пощастило, адже саме він був неодноразово визнаний одним із кращих в світі аеропортів для шопінгу. У Хітроу більше 80 магазинів – від світових брендів до чисто британських. За рік аеропорт Лондона відвідують приблизно 67 млн пасажирів, а оборот рітейлу становить близько 2,6 млрд доларів. Площа, віддана під магазини в 5 терміналах, становить 48 000 кв. м., але орієнтуватися в ньому легко.

hb_brand_header_wdf

Дубайський міжнародний аеропорт
Найпривабливіший з усіх терміналів для шопінгу – термінал 3. Потужне освітлення, золота пальма в холі, шикарні авто з червоними бантами – все це створює враження, що знаходишся в казино. В аеропорту Дубая досвідчені мандрівники радять купувати наручні годинники, в зоні Duty Free вони обійдуться значно дешевше, ніж в європейських бутиках. А ще тут можна купити оригінальні вінтажні і по-арабськи кітчеві моделі – вони зараз якраз актуальні.

Аеропорт Чангі (Сінгапур)
Якщо Ви забронювали авіаквиток в Сінгапур, то не пропустіть можливість заглянути в Duty Free аеропорту Чангі. У понад 230 магазинах продаж таких брендів, як MiuMiu і Chloe’ настільки високий, що колекцію починають оновлювати саме звідси. Вартість в Duty Free, в порівнянні з магазинами в місті, нижча в 2 рази. Майже в кожному сувенірному магазині продаються вироби з жадеита – каменю зеленого кольору, який є символом Сінгапуру, а також оберегом від конфліктів.

img_about_terminal4-2

Гонконгський міжнародний аеропорт
Авіаквитки в Гонконг – це перепустка у світ розваг. 3D-кінотеатр з найсвіжішими фільмами, гольф-майданчик і грандіозна шопінг-зона. Щороку близько 50 млн пасажирів здійснюють тут покупки. В основному купують електроніку і гаджети, втім, не забуваючи про одяг з гучними іменами – Burberry, Chanel, Versace. Якщо хочете привезти з Гонконгу щось оригінальне – ласкаво просимо в термінал 1. У Skymart представлено понад 200 брендів Гонконгу, які відрізняються помітними фарбами і зухвалим дизайном.

Аеропорт Інчхон (Сеул)
Пасажирам з авіаквитки із вильотом з Сеула на реєстрацію потрібно від 12 до 16 хвилин, тоді як у багатьох аеропортах ця процедура займає від 45 хвилин до години. Що робити, якщо залишилося багато часу до посадки? Звичайно ж, присвятити його шопінгу! Радимо на інфостійці взяти карту аеропорту, тому що знайти потрібні бутіки в величезному аеропорту не так-то просто. Добірка одягу не така зухвала, як в Сінгапурі і Токіо, але це, можливо, і добре – європейцям тут легше оновити гардероб.

Incheon-Airport

Аеропорт Наріта ( Токіо )
Якщо Ви забронювали авіаквитки в Токіо, то запам’ятайте слово – «кавайі» («милий» і «чарівний»). Зайдете в магазин, знайдете чоловічий набір, що включає гребінець для брів – кавайі! Сподобається рожевий светр Hello Kitty – знову кавайі! Це корисно знати всім, хто вперше опинився в токійському аеропорту і не зрозумів, на що ж витратити гроші. З більш сотні бутиків найпопулярніші – бутик Yohji Yamamoto, в якому можна купити піджаки в готичному стилі, і Commes Des Garcons, в якому представлені яскраві речі. Також радимо заглянути в Uniqlo щоб купити футболки з піксельним візерунком по демократичній ціні – 1 200 ієн за штуку.

Аеропорт Франкфурта
Пасажирам, які вилітають з/через Франкфурт варто знати, що 1-й термінал – транзитний пункт для багатьох мандрівників з США. Саме тому там знаходяться магазини Levi’s, Timberland і Ralph Lauren. В Porsche Design можна купити сонцезахисні окуляри, смартфони і строгий темний одяг в німецькому стилі. Додатковою зручною опцією для пасажирів з авіаквитками з Франкфурта може стати те, що на сайті аеропорту мінімум за 12 годин до вильоту можна купити будь-яку річ, а потім забрати її в зоні Duty Free.

PopUp_Frankfurt_2015_04

Аеропорт Схіпхол ( Амстердам )
В аеропорту Схіпхол пасажири купують хустки з шовку, гаманці, тревел кейси. Характерна риса місцевих бутиків – постійні знижки та акції а-ля «купи одну річ і отримай другу безкоштовно».

Аеропорт Леонардо да Вінчі ( Рим )
Італійці люблять жартувати про пасажирів, які прилетівши в аеропорт Рима, вирішили, що потрапили не в аеропорт, а у великий магазин D&G. В аеропорту Риму найбільшим попитом користуються бутики таких відомих італійських брендів як Dolce&Gabbana, Prada, Gucci, Valentino.

Йоханнесбурзький аеропорт імені О. Р. Тамбо (Johannesburg OR Tambo)
Аеропорт Йоганнесбурга – найбільший аеропорт Африки: тут близько 100 магазинів, які щорічно відвідують понад 17 млн ​​пасажирів. В аеропорту варто купувати hamdmade прикраси з африканськими мотивами, які коштують значно дешевше, ніж в Європі. У магазинах одягу переважає тенденція сафарі.

69050068