Share Button

2 жовтня 2017 року авіакомпанія airBaltic провела семінар «Медичний туризм в Латвії».

Головні кейси семінару:

«Пропозиції медичного туризму Латвії», Гунта Ушпеле, керівник Латвійського кластера оздоровчого туризму, наголосила на плюсах відпочинку та лікуванні в Латвії (мінеральні, термальні води, повітря, висока якість обслуговування та відсутність мовного бар’єру).

«Можливості загальної діагностики здоров’я в Латвії», Любов Тихомирова, координатор закордонних пацієнтів мережі клінік “Veselības centrs 4”. Спікер зазначила, що саме українці з-поміж всіх туристів найдовше залишаються в Латвії та витрачають найменшу кількість коштів (близько 32 євро). Пані Тихомирова також відзначила, що Check-up – це загальне або спеціалізоване обстеження організму. Послуга стає трендом в сучасному суспільстві, тому більшість туристів намагаються раз в рік обстежуватись. Ціни на обстеження доступні, в порівнянні з США, Німеччиною. Тому цей напрям досить швидко стає популярним в Латвії.

«Медичний туризм в офтальмології», Роландс Ларманіс.

«Лікування вен лазером», Крістіне Шаберте.

«Позитронно-емісійна томографія», Інесе Спаране.

«Концепт віротерапії в «Global virotherapy cancer clinic» в Юрмалі», Яніс Добеліс.

Наприкінці семінару виступила Марія Радченко, представник компанії airBaltic. Вона повідомила про 60 направлень авіакомпанії, 13 з яких є новими (Одеса, Женева і т. д.), а флот авіакомпанії airBaltic складає 30 літаків, 7 з яких є новими. Гордістю компанії є літак Bombardier CS300. Також airBaltic вводить реєстрацію на рейси онлайн, яка відкривається за 5 днів та закривається за 1 годину до вильоту.

Більше інформації та презентації спікерів Ви можете завантажити за посиланням.