Share Button

KLM-Media-Holland-Herald-AH

Нідерландська авіакомпанія KLM доповнила пресу на борту електронною версією на європейських і міжконтинентальних рейсах. Завантажити видання на мобільний пристрій можна за допомогою нової програми KLM Media App. Кількість доступних в електронному вигляді газет і журналів залежить від класу обслуговування і від статусу пасажира в програмі Flying Blue .

На першому етапі в KLM Media App є вибір з таких ЗМІ, як Le Monde, The Wall Street Journal, USA Today, Die Welt, El Pais, De Telegraaf, China News Weekly, International New York Times, Financial Times, China Times, Financieele Dagblad, Volkskrant і Trouw. Крім того, пасажири можуть завантажити і бортовий журнал авіакомпанії – Holland Herald. Надалі перелік журналів і газет в електронному вигляді буде доповнений іншими виданнями.

Вибрати і завантажити номер журналу або газети можна за 24 годин до вильоту. Додаток підтримує режим читання в автономному режимі, якщо в польоті немає підключення до Інтернету.

На думку експертів, перехід на безпаперовий формат є перспективним кроком для авіакомпаній. Зокрема, у авіакомпанії відпаде необхідність перевіряти наявність друкованих журналів для кожного пасажира і зменшить час на прибирання літака. Однак, зовсім відмовлятися від поширення друкованих видань на борту KLM поки не збирається.

У перспективі КLM планує забезпечити пасажирам доступ через KLM Media App до повноцінної системі розваг, куди також увійде перегляд фільмів і серіалів.

KLM Media App стала однією з технологій, спрямованих на поліпшення якості обслуговування пасажирів. Нещодавно компанія домовилася про обладнання 124 широкофюзеляжних літаків доступом до Wi-Fi (процес почнеться в 2017 р).