Корисна інформація

За допомогою нашого сайту ви можете не тільки забронювати, сплатити та отримати авіаквитки в Києві та інших містах України та світу, а також дізнатися все необхідне для подорожі.

Будь-яка подорож починається навіть не з покупки авіаквитків. Вона починається з вибору країни чи міста, які хочеться відвідати. З рішення: чи хочете ви просто поніжитися на пляжах готелю , або вам цікавіше поїздити по країні, або ви любите спорт і шукайте місце, де їм краще всього займатися. Це рішення приймати вам, а ми допоможемо зробити Ваше перебування в будь-якій країні приємним і вигідним.

Країни

Прочитавши інформацію про країну, ви будете готові до будь-якої ситуації. Тут ви знайдете всі необхідні мандрівнику адреси та телефони, візові та митні правила країни , розташування та схеми аеропортів, через які доведеться летіти. Таким чином, до покупки авіаквитків з Києва або будь-якого іншого міста в якості бонусу ви отримуєте безцінну актуальну інформацію про країни, без якої не обійтися.

Корисно знати

Приходячи в авіакаси, з бажанням придбати авіаквитки в Києві або будь-якому іншому місті, ви отримуєте лише авіаквиток. А відвідавши наш сайт, на додаток до нього ви отримаєте ще і всю корисну інформацію, яка стосується перельоту. Тут ви дізнаєтеся: умови перевезення багажу або подорожей з дітьми, як перевезти тварину, як замовити собі спеціальне меню. Все, що потрібно знати для перельоту, ви знайдете тут.

Оплата

В століття високих технологій оплатити авіаквитки можна не лише в Києві, а й з будь-якої точки земної кулі. На сайті доступні всі можливі види оплати: від оплати в офісі компанії і друку квитанції для оплати в банку до проведення електронних платежів.

До вильоту

Ви вибрали пункт призначення – вважайте, що ви вже почали подорож. Всі необхідні дії, які треба зробити до вильоту, ви зможете зробити через наш сайт: вибрати відповідні рейси, переглянувши розклад, вибрати авіакомпанію, вивчивши її особливості, зареєструватися на рейс онлайн і багато-багато іншого.

У польоті

Де б ви не купували авіаквитки: Київ, Львів, Донецьк, Москва, Париж, Нью- Йорк… скористайтеся інформацією на сайті.

Нехай Ваша подорож буде приємною і вигідною!

Специальные предложения каждый день!

Каждый день в нашей группе facebook мы публикуем предложения дня. Также мы можем высылать вам спец. предложения 1 раз в неделю.

  dd подпишись чтобы не забыть!
  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  girl
  Похоже, вы у нас уже 3-й раз!

  Хотите подписаться на нашу рассылку и получать полезные
  материалы, обзоры, а также информацию об акциях и скидках?

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  dd
  Я собрала для вас список вещей,
  необходимых для посадки на самолет

  В чек-листе собраны 20 вещей, необходимых для посадки на самолет. Вы можете распечатать этот документ и каждый раз перед вылетом проверять, все ли вы взяли. Оставьте свой e-mail и мы отправим вам PDF документ со списком вещей.

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.