Поради мандрівникові

Советы путешественнику

За допомогою нашого сайту ви можете не тільки забронювати, оплатити і отримати авіаквитки в Києві та інших міста України та світу, а також дізнатися про все необхідне для подорожі.

Будь-яка подорож починається навіть не з покупки авіаквитків. Вона починається з вибору країни або міста, які хочеться відвідати. З рішення: чи хочете ви просто поніжитися на пляжах готелю, або вам цікавіше поїздити по країні, або ви любите спорт і шукаєте місце, де їм найкраще займатися. Це рішення приймати вам, а ми допоможемо зробити ваше перебування в будь-якій країні приємним і вигідним.

Ми зібрали для вас всю важливу інформацію і корисні поради для подорожей. Прочитайте наші поради перед тим, як відправитися в дорогу.

Довідник країн

Прочитавши інформацію про країну, ви будете готові до будь-якої ситуації. Тут Ви знайдете всі необхідні мандрівникові адреси і телефони, візові та митні правила країни, розташування і схеми аеропортів, через які доведеться летіти. Таким чином, до покупки авіаквитків з Києва чи іншого міста в якості бонусу ви отримуєте безцінну актуальну інформацію про країни, без якої не обійтися.

До вильоту

Ви обрали пункт призначення – вважайте, що ви вже почали подорож. Всі необхідні дії, які треба зробити до вильоту, Ви зможете зробити через наш сайт: обрати відповідні рейси, переглянувши розклад, обрати авіакомпанію, вивчивши її особливості, зареєструватися на рейс онлайн і багато-багато іншого.

Під час авіаперельоту

Для того, щоб те, що відбувається в повітрі не стало для Вас несподіванкою – вивчіть вимоги і Ваші можливості під час авіаперельоту. Правила поведінки на борту, а також обов’язки і нововведення для зручності пасажирів у різних авіакомпаній доступні тепер для Вас в одному місці.

Перевезення домашніх тварин

Перевезення домашніх тварин авіаційним транспортом дозволене за наявності всіх необхідних документів, а також дотримання правил і вимог країн вильоту, транзиту та прильоту.

Перевезення особливих категорій пасажирів

Вагітні жінки можуть літати на літаках не пізніше 4-х тижнів до терміну передбачуваних пологів, і якщо немає небезпеки передчасних пологів. Жінка зобов’язана надати представнику перевізника медичний висновок, оформлений не раніше, ніж за сім днів до початку польоту, і обмінну карту.

Приємних вам подорожей!

Специальные предложения каждый день!

Каждый день в нашей группе facebook мы публикуем предложения дня. Также мы можем высылать вам спец. предложения 1 раз в неделю.

  dd подпишись чтобы не забыть!
  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  girl
  Похоже, вы у нас уже 3-й раз!

  Хотите подписаться на нашу рассылку и получать полезные
  материалы, обзоры, а также информацию об акциях и скидках?

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  dd
  Я собрала для вас список вещей,
  необходимых для посадки на самолет

  В чек-листе собраны 20 вещей, необходимых для посадки на самолет. Вы можете распечатать этот документ и каждый раз перед вылетом проверять, все ли вы взяли. Оставьте свой e-mail и мы отправим вам PDF документ со списком вещей.

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.