Share Button

Премія World Travel Awards започаткована в 1993 році для відзнаки найкращих компаній в усіх галузях туристичної індустрії. Щороку відбувається декілька гала-церемоній нагородження переможців в тому чи іншому регіоні планети. Насамкінець влаштовується підсумковий гранд-фінал на світовому рівні.

Провідною авіакомпанією світу за підсумками 2019 визнано Etihad Airways, а також як найкращою авіакомпанією згідно з відгуками пасажирів, з найкращою розважальною системою та з найкращим обслуговуванням під час рейсу. Відповідну нагороду перевізник отримав 28 листопада в Мускаті в Омані на фінальній урочистій церемонії нагородження премії World Travel Awards.

Oman Air визнана найкращою в номінації за перший клас, Vietnam Airlines – за преміум-економ клас, а Emirates – за економ-клас. Премії також роздано найкращим авіакомпаніям в номінації “Рейси до різних регіонів планети”. Так, найкращим перевізником до Європи визнана British Airways, Азії – Singapore Airlines, Африки та Південної Америки – TAP Air Portugal, Північної Америки – Virgin Atlantic Airways, Близького Сходу – Oman Air, Індійського океану – SriLankan Airlines.

Найкращим летовищем 2019 року визнаний Singapore Changi Airport, а ось найкращим світовим оператором Duty Free обрано The Shilla Duty Free, який працює в деяких країнах Азії. Премію World Travel Awards за найкращий лаунж для бізнес-класу в аеропорту отримав Oman Air Business Class Lounge в Мускаті, а за найкращий лаунж для першого класу – GVK Lounge International by TFS Performa в аеропорту імені Чатрапаті Шіваджі в Мумбаї.

В той же час премію як найкращий готель в аеропорту отримав Hilton London Heathrow Airport. Втім, якщо шукаєте найкращий резорт поблизу летовища, то варто відвідати Hulhule Island Hotel на Мальдівських островах.