Share Button

unister-insolvenz-1280px-854px

З народженням дитини навіть у найдосвідченіших мандрівників виникає багато питань, пов’язаних з повноцінним сімейним відпочинком. Крім стандартних питань про перельоти, авіаквитки на літак, акліматизацію, додатково виникають і, так звані, «побутові» неясності. З усіх батьків лише найсміливіші вирішуються бронювати авіаквитки і відправляються назустріч новим відкриттям.

Ви до сих пір мучите себе питанням «летіти або не летіти»? Ми зібрали найпоширеніші міфи про подорожі з дітьми і постараємося їх спростувати, вдаючись до реальних прикладів.

Потрібно почекати поки малюк підросте

Багато новоспечених батьків просто впевнені в тому, що з немовлятами подорожувати неможливо, і не варто оформляти авіаквитки, поки дитина не підросте. Але мамам-татам зі стажем добре відомо, що кожен вік має свої нюанси – ріжуться зубки, вчиться повзати, намагається ходити, формує власний характер, проявляє впертість, вередує і т.п. Запам’ятайте – у дітей не існує безтурботного віку, і Ви ніколи не зможете сказати собі «Ось, нарешті, моя дитина готова до подорожі!». До того ж, згідно з відгуками багатьох мам, саме подорож з немовлям приносить батькам найбільшу радість і найменше клопоту: поміняти памперс не проблема, погодувати можна в будь-який час і в будь-якому місці, а якщо потрібно підігріти харчування – Вам не відмовлять в цьому ні в одному ресторані.

Злітати на відпочинок можна тільки на море

Звичайно, ніхто не буде сперечатися, що морське повітря вкрай корисне, особливо для зростаючого організму. І якщо Ви і самі не проти повалятися на пляжі або поплескатись в солоній воді, то можете сміливо бронювати квитки. Але що ж робити, якщо Ваші мрії пов’язані з горами або дослідженням древніх храмів? Все дуже просто – бронюйте авіаквиток і вперед! По-перше, кожна дитина любить активний відпочинок. Нехай він буде втомливим, але зате повним нових вражень. По-друге, діти дивляться на світ очима батьків, і якщо Ви будете щасливі, то Ваше чадо просто не зможе не відчувати тих же емоцій. По-третє, навіть якщо дитині набридне постійне ходіння по цікавим місцям, Ви завжди зможете знайти для нього звичне місце відпочинку – в кожній країні, в кожному готелі є дитячі майданчики, кімнати і парки розваг.

Валізи будуть непідйомні

Це буде так, якщо Ви непідконтрольно будете складати у валізу все, до чого щодня доторкається Ваша дитина: стерилізатор для пляшечок, мобіль, шезлонг, самокат і, звичайно ж, улюбленого плюшевого ведмедика (добре, якщо він не метр ростом). Ви повинні запам’ятати одну важливу істину – магазини є скрізь, і купити памперси або упаковку дитячого харчування буде зовсім не складно (звичайно, якщо ви не збираєтеся вивчати, як живуть племінні народи далекої Африки). Тому в чемодан варто покласти лише достатню кількість одягу по сезону в залежності від місця, куди Ви забронювали свої авіаквитки.

У літаку очікує постійний плач, капризи, крики і істерики

Щоб максимально знизити ризик «веселого» польоту, подбайте про нього ще до оформлення авіаквитків на літак. Особливу увагу приділіть часу вильоту – краще, якщо Ви купите авіаквитки на нічний рейс, так дітки будуть мирно спати і Ваші нервові клітини залишаться недоторканими. Якщо летите все-таки вдень, подбайте про елементарні іграшки, які будуть цікаві малюку – мультики, ігри на телефоні або планшеті, розмальовки, книжки тощо. Зробіть запас смаколиків – вони часто виручають в «екстремальних» ситуаціях. Також дізнайтеся, які розваги надають на борту.

Малюк не впорається з акліматизацією/підчепить інфекцію або вірус

Що стосується акліматизації, то особливості кожного організму різняться, і як впораєтбся Ваше дитя нам, на жаль, не відомо. Але все ж кілька рекомендацій є – купуючи авіаквитки на літак, обирайте країну для подорожей з урахуванням тривалості бажаного відпочинку. Якщо ви летите на два тижні і менше, то віддайте перевагу країні зі схожим кліматом – організм отримає мінімальний стрес і, отже, йому знадобитися менше часу для адаптації. Якщо ж Ви летите тижні на три або більше, то будьте вільні у виборі – встигнете і акліматизацію пройти і відпочити на славу. Якщо ж Ви хвилюєтеся з приводу інфекцій, то відкриємо Вам гірку правду – бактерії є скрізь: і в аеропорту, і в літаку, і на дитячому майданчику, і в ліфті. Якщо дотримуватися елементарних правил гігієни, боятися нічого. А щоб уже зовсім бути спокійним, можна оформити медичну страховку для всієї родини.

Місцева їжа не підходить малюку

Перше і основне – Вам ніхто не забороняє взяти з собою пару пакетів улюбленої дитячої суміші або гречки. Друге – більшість авіакомпаній пропонують спеціальне харчування, в т.ч. дитяче. Третє – кухар з будь-якого ресторану і навіть звичайного кафе зможе приготувати дитячий супчик під замовлення. Четверте – и магазини, в них точно можна знайти щось, що підійде для малюка будь-якого віку.