Бутік-готелі – це втілення дизайнерської думки. Вишуканий смак та ексклюзивність – це головні складові успіху бутік-готелю. По комфорту бутік-готелі не поступаються мережам готелів, а за атмосферою дають їм солідну фору.
SCHLOSSHOTEL (Берлін)
В одному з найзеленіших районах Берліна – Грюневальді, знаходиться колишній особняк юриста і мецената Вальтера фон Панвица. Навколо маєтка розкинутий власний парк з витонченими статуями і фонтаном. Маєток було побудовано в 1914 році, а в 1990-і його реконструювали і створили в ньому готель. До речі, головним дизайнером готелю був Карл Лагерфельд. Багаті драпірування, картини великих художників Старого світу і старовинні меблі нагадують про ті часи, коли в особняку влаштовував прийоми німецький імператор Вільгельм II. Забронювати номер в бутік-готелі Schlosshotel можна за 250 євро за ніч. Найдорожчий номер в готелі коштує 5 000 євро за ніч.
TELEGRAAF (Таллінн)
У бутик-готелі Telegraaf майже завжди можна зустріти іменитих постояльців: від міністрів і дипломатів, до Ленні Кравітца і Селін Діон. Названий так готель не випадково, адже будівля, в якому він знаходиться, в 1878 році розташовувалася телеграфна станція. У 2005 році будівлю відреставрували і відкрили бутик-готель Telegraaf. Забронювати номер в бутік-готелі Telegraaf можна в історичній його частині, так і в сучасній прибудові. У готелі є спа-салон і шикарний ресторан «Чайковський». Вартість номера в бутік-готелі Telegraaf від 130 до 950 євро за ніч.
THE OLIVE EXCLUSIVE (Виндхук)
Намібія завжди приваблювала туристів сафарі, дикістю природи, мальовничими картинами, але ніяк не шикарними дизайнерськими готелями. Але в минулому році в Виндхуке відкрили бутик-готель The Olive Exclusive, який приємно здивує навіть самих вибагливих туристів. У кожному з 7 сьютів є камін і власна тераса. Номери оформлені в стилі еко: природні кольори, рельєфні фактури, меблі з цільних блоків граніту. Забронювати номер в готелі The Olive Exclusive можна за 500 євро за ніч.
PORTA ROSSA (Флоренція)
Флоренція – місто вишуканий, кожен готель в ньому колишній палац з неповторною архітектурою і шикарним інтер’єром. Готель-бутік Porta Rossa – прекрасний приклад того. У будівлі споруди XII століття з фресками епохи Возраждения додали нотку сучасного інтер’єру. В результаті вийшли дуже делікатні сьюти. У найстарішій частині готелю – вежі Мональді – знаходиться номер з вікнами на всі чотири сторони міста, тому Флоренція у постояльців як на долоні. Вартість номерів у готелі від 160 до 360 євро за ніч.
БІП (Павловськ)
Фортеця зведена в 1795 році Вінченцо Брено, була призначена для військового гарнізону, який щодня виготовляв залп з гармат. Тепер колишні казарми відреставрували, і зробили в них 22 затишних номера c антикварними меблями. Для постояльців з немовлятами готель пропонує антикварну люльку. У критому атріумі відкритий ресторан, в якому гості готелю можуть спробувати страви російської кухні: млинці, соління та буженину, фаршированих рябчиків. Вартість номерів в бутік-готелі БІП від 400 до 1500 євро за ніч.
DAR HI (Нефта)
Серед численних барханів Сахари, знаходиться місто Нефта, який вважається неофіційною столицею. У Нафто є дуже цікавий бутик-готель Dar Hi – дітище французького дизайнера Мата Красс. Відгороджений високим муром, готель нагадує невелике містечко. У готелі все елементи інтер’єру зроблені з еко матеріалів, які привезені з різних куточків Намібії. Дістатися до Dar Hi можна тільки пішки. Забронювати номер в готелі можна за 380 євро за ніч.
THE PURE (Франкфурт-на-Майні)
Pure в перекладі з англійської – «чистий». Це повністю пояснює суть цього бутик-готелю: в ньому все зроблено в білому кольорі і в стилі мінімалізму. В обробці номерів готелю використовували виключно благородні матеріали – мармур і натуральну шкіру, тому і вартість сьютів відповідна: 100 до 160 євро за ніч. До речі, раніше будівля, в якому тепер розташований готель, служило фабрикою.
THE HOTEL (Люцерн)
У швейцарському місті Люцерн є бутик-готель, який створив французький архітектор Жан Нувель. Номери в цьому готелі ідеально підходять для того, що б провести в ньому медовий місяць. Стелі і стіни в номерах розписані любовними сценами з культових фільмів. Цікаво те, що персонал The Hotel вечорами Спеціально не зашторювати вікна вільних номерів і не гасить в них світло. Забронювати такий «грайливий» номер можна за 250-620 євро за ніч.
THE NIGHT HOTEL (Нью-Йорк)
Новий бутик-готель The Night на Манхеттені був визнаний «найсексуальнішою готелем США». Не подумайте нічого хибного, просто дизайнер готелю створив дуже чуттєвий інтер’єр. Стильна чорно-білі меблі, блискучі дзеркала і картини в готичному стилі в поєднанні один з одним дають результат, що балансує на межі ар-деко і необароко. Вартість номера в The Night Hotel стартує від 240 доларів за ніч, і завершується 1 400 доларів за ніч.
DOME HOTEL & SPA (Рига)
Готель Dome в Ризі – ідеальний зразок правильної реставрації історичної споруди. Модний дизайн і старовинна споруда ідеально доповнюють один одного. Дому, в якому зараз знаходиться готель, більше 400 років. У ньому розташовувалася і друкарня, і шкіряна майстерня. Оновленням будівлі займався латвійський архітектор Реініс Ліепінш. Архітектор зміг знайти місце для 15 ванних кімнат (в готелі всього 15 сьютів), про які за часів спорудження будівлі, природно, і не думали. В інтер’єрі присутні елементи різних епох, забронювати можна номер типу «історичний» або «сучасний».