Показати ціни в
Testing server U
В любый час
Вранці [00:01-10:00]
Вдень [10:01-16:00]
Ввечері [16:01-23:59]
В любый час
Вранці [00:01-10:00]
Вдень [10:01-16:00]
Ввечері [16:01-23:59]

Каїр

Плануєте відпочинок в сонячному Єгипті і Ви в пошуках дешевих авіаквитків? Авіаційне агентство Airlife завжди до Ваших послуг. Ми зможемо запропонувати найкращі варіанти по квитках з усіх існуючих на даний момент. Обов’язково скористайтеся нашим сайтом, щоб переглянути інформацію по кращих цінах на авіаквитки і знайти для своєї поїздки найдешевші квитки у будь-який зручний час. Зайдіть на наш модуль бронювання і купіть дешеві авіаквитки до Єгипту безпосередньо оnline або скористайтеся послугами нашого Центру клієнтською підтримки Airlife.

Від знаменитих пірамід, що піднімаються над стародавніми пісками, і галасливих середньовічних базарів до нескінченної пустелі, засіяної оазисами пальм, гучних міст і сучасних прибережних курортів пропонують одні з кращих місць для дайвінгу в світі, Єгипет – країна-музей, завдяки великій кількості дивовижних і унікальних пам’яток. Єгипет – знаменита земля фараонів. Це і Тутанхамон, молодий хлопчик, який став фараоном 18-ої династії, і його посмертна маска з чистого золота, що є одним з найдавніших артефактів серед коли-небудь знайдених. Або Нефертіті – дружина фараона Ехнатона, чия краса є легендою в століттях. Всі ці особи відомі кожному, і зіграли безпрецедентну роль в історії не тільки Єгипту, але і в світовій історії в цілому. Більшість дивовижних пам’яток країни, які можна відвідати на даний момент, були побудовані ще за часів фараонів. Піраміди Гізи (єдине існуюче на даний момент чудо світу), могутній Сфінкс із тілом лева і головою людини, знамениті колони обрамлені лотосами храмів Луксора і Карнака, Долина царів і Долина цариць, храм Хатшепсут у Дейр ель-Бахрі, як і безліч інших визначних пам’яток, приводять у захват відвідувачів Єгипту протягом багатьох століть. Заманливо, чи не так? Залишилося лише придбати авіаквиток до Єгипту, зібрати речі, і вже через кілька годин ви поринете в казкову атмосферу цих незвичайних місць. Дешеві авіаквитки до Єгипту на всі авіакомпанії, що здійснюють туди перельоти, Ви можете завжди купити на нашому сайті. Заснований більше 10 століть назад, Каїр як і в усі часи, привертає велику кількість туристів з усіх кінців земної кулі, і в будь-який час року. Каїр є одним із найбільших міст світу, і пропонує туристам безліч місць для відвідування. Це адміністративна столиця Єгипту, що розташована в безпосередній близькості майже до всіх з існуючих на даний момент пірамід, в тому числі і до Великих пірамід Гізи, що знаходяться на самому краю міста. І найголовніше! Тільки у нас Ви можете знайти найдешевші авіаквитки як до Єгипту, так і в будь-яку іншу точку світу, саме тому сайт Airlife – найкраще місце пошуку квитків для вашої подорожі.
Авиабилеты в Каир

Аеропорт Каїру (Єгипет)

Міжнародна назва Cairo International Airport

Код ІАТА CAI

Адреса Airport Road, Heliopolis, 11776 Cairo, EGYPT

Телефон довідки +20 (0)2 2655000, 2653413

Відстань до Каїру – 15 км

Як дістатися

 • Автобус Airport Bus Service
 • Шаттлбас

Корисна інформація

Купити квитки до Каїру (Єгипет)

Прямими регулярними рейсами Каїр з містами України не пов’язаний. Авіаквитки Київ-Каїр на найбільш зручні пересадочні рейси з дешевими авіаквитками доступні через Стамбул, Франкфурт-на-Майні ті інші. Авіакомпанії: Austrian, Turkish Airlines, Lufthansa. Для зручності бронювання авіаквитків Київ-Каїр введіть у поле «Пункт прибуття» трилітерний код: CAI.

Різниця у часі Київ-Каїр (Єгипет)

Київський час

Мова спілкування

Офіційна мова Єгипту – арабська. Однак у спілкуванні з іноземцями, у туристичних зонах, готелях і ресторанах широко поширені англійська та російська.

Офіційна валюта Єгипту

Офіційна валюта Єгипту – єгипетський фунт. Міжнародне позначення єгипетського фунту – EGP.

Визначні місця Каїру

Старе місто: Старе місто розташоване в південній частині Каїра і сповнене звивистих вуличок і старовинних церков, що насправді набагато старше, ніж більшість ісламських мечетей Каїра. За легендою, саме Святий Марк запровадив християнство в Єгипті, і саме тут була зведена перша християнська церква Африки – Коптська Церква. Щоб дізнатися більше про багату історію Коптського Каїру, обов’язково відвідайте Коптський музей, де ви зможете знайти тисячі прикладів християнського мистецтва і реліквії того часу. Піраміди Гізи: Найбільш популярна пам’ятка Каїра – піраміди Гізи. Вони приваблюють тисячі відвідувачів щороку, і є одним із семи чудес стародавнього світу, ці піраміди витримали випробування часом, залишаючись недоторканими протягом більше 4500 років. Тут ви зможете знайти три основних піраміди: Велика Піраміда Хеопса, піраміда Хефрена, піраміда Мікеріна. На вершині плато Гіза, розташувався Сфінкс, масивна статуя з головою людини і тілом лева, що також заслуговує вашої особливої уваги.

 
Специальные предложения каждый день!

Каждый день в нашей группе facebook мы публикуем предложения дня. Также мы можем высылать вам спец. предложения 1 раз в неделю.

  dd подпишись чтобы не забыть!
  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  girl
  Похоже, вы у нас уже 3-й раз!

  Хотите подписаться на нашу рассылку и получать полезные
  материалы, обзоры, а также информацию об акциях и скидках?

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  dd
  Я собрала для вас список вещей,
  необходимых для посадки на самолет

  В чек-листе собраны 20 вещей, необходимых для посадки на самолет. Вы можете распечатать этот документ и каждый раз перед вылетом проверять, все ли вы взяли. Оставьте свой e-mail и мы отправим вам PDF документ со списком вещей.

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.