Північна та Південна Америка


Авіаквитки в Північну і Південну Америку

Північна Америка

 

Особливості

Північну Америку по праву можна назвати найбільш прогресивною і масштабною частиною світу: величезні мегаполіси і найширші ненаселені прерії є тут. Тим, хто мріє виїхати «на захід» на своєму улюбленому залізному коні – безумовно, сюди. Також тут рай для бажаючих здобути бізнес-освіту або попрактикуватися у великих корпораціях, а також для всіх, для кого американський спосіб життя – не просто слова.

 

 

Важливо знати мандрівникові

Істотну частину континенту Північна Америка займають дві країни: Канада і Сполучені Штати Америки. Обидві ці країни добре розвинені, а значить, подорож по ним не вимагає особливих приготувань і отримання великої кількості дозволів. Однак отримати візи цих країн так само не легка справа.

 

В обох цих країнах державною мовою є англійська, а значить його буде цілком достатньо, щоб оглянути майже весь материк.

Подорожі автостопом або просто на машині розвинені в Америці не менше, ніж в Європі. Однак величезні і часто пустельні регіони материка вимагають більшої уваги до планування переїздів. На щастя, в Америці дуже добре розвинена мережа аеродромів, і Ви зможете без проблем і швидко переміщатися по країні при необхідності.

Дуже важливу частину життя американців займають сервіси онлайн. Це стосується бронювання авіаквитків і не тільки. Перед подорожжю Ви зможете легко забронювати і замовити собі все необхідне ще з дому і не боятися за виконання замовлення.

 

Види відпочинку

У північній Америці є все: будь-який спорт, пляжі на будь-який смак – навіть вибір океану: Атлантичний або Тихий, рибалка, поїздки автостопом, відвідування найбільш елітних і знаменитих місць кіно і естради, безліч різноманітних концертів.

Також саме тут Ви зможете підняти свій рівень освіти у бізнес-напрямках. Компанії США по справедливості вважаються законодавцями мод в сфері бізнесу, а значить сюди є сенс їхати вчитися.

 

Варто відвідати

Куди б Ви не поїхали до Північної Америки – Ви обов’язково знайдете для себе безліч цікавого. Все найдивніше, створене руками людей, зібрано тут. А ще: символ незалежності і демократії США і одна з найзнаменитіших скульптур у світі статуя Свободи, Великий Каньйон річки Колорадо, Ніагарський водоспад, зоряний Голлівуд, знаменитий Лас-Вегас, Нью-Йорк, Гавайські острови, Аляска…

 

 

Південна Америка

 

Особливості

За щільністю загадкових і незвичайних місць – перше місце серед материків, звичайно, у Південної Америки. Подорож туди для жителів України нелегка: тривалий переліт, значні фінансові витрати плюс невисока пристосованість країн для туризму. Це, звичайно, ускладнює подорож до загадок природи, але правильно і заздалегідь плануючи поїздку, можна отримати від неї неймовірне задоволення.

 

 

Важливо знати мандрівникові

Країни Південної Америки ваблять своєю загадковістю, але в той же самий час подорож по ним таїть в собі безліч небезпек. Навіть відпочиваючи на океанському пляжі, можна опинитися в біді, не кажучи вже про дослідників загадкового світу вглиб материка.

У таких подорожах дуже часто годі й шукати тих благ цивілізації, до яких ми звикли. Тому, вирушаючи туди, готуйтеся до всього і візьміть все необхідне.

Також ретельно підготуйтеся до можливих крадіжок – адже це часте явище при подорожах. Зробіть ксерокопії всіх документів, розкладіть в різних місцях багажу, а також перешліть собі на електронну скриньку. Адже при крадіжці документів, ксерокопія може послужити доказом Вашої особистості. Також відкрийте кілька карт для оплати, мобільний зв’язок намагайтеся використовувати місцевий. Все зберігайте окремо. Не сподівайтеся на удачу, далеко від дому краще перестрахуватися.

Перед поїздкою уточніть всі необхідні телефони: консульство України в країні відпочинку, телефони асистансу страхової компанії, спробуйте знайти знайомих в країні подорожі. Також необхідно дуже точно дізнатися всі вимоги і умови перебування в країні, зробити необхідні щеплення і бути дуже обачними!

 

Види відпочинку

Південна Америка – континент карнавалів і загадок. Тільки тут можна відчути себе справжнім мандрівником, що долає труднощі і досліджує незвідане. Масштабність побаченого непорівнянна з жодною фотографією, переглянутою дома. Відпочинок в країнах найвіддаленішого від нас материка не забудеться ніколи!

 

Варто відвідати

Острів Пасхи – найвідоміший і таємничий в світі, карнавал Ріо-де-Жанейро, найширший водоспад планети Ігуасу, Патагонію, втрачене місто інків Мачу-Пікчу в Перу, пустелю Наска, озеро інків Тітікака, Соляне озеро, Галапагоські острови, місто в кратері вулкана Ла Паса. І багато-багато іншого. Ваша фантазія не намалює стільки незвичайного, скільки таїть в собі Південна Америка…

northamerica_big
northamerica_big_1
northamerica_big_2
southamerica_big
southamerica_big_1
Специальные предложения каждый день!

Каждый день в нашей группе facebook мы публикуем предложения дня. Также мы можем высылать вам спец. предложения 1 раз в неделю.

  dd подпишись чтобы не забыть!
  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  girl
  Похоже, вы у нас уже 3-й раз!

  Хотите подписаться на нашу рассылку и получать полезные
  материалы, обзоры, а также информацию об акциях и скидках?

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  dd
  Я собрала для вас список вещей,
  необходимых для посадки на самолет

  В чек-листе собраны 20 вещей, необходимых для посадки на самолет. Вы можете распечатать этот документ и каждый раз перед вылетом проверять, все ли вы взяли. Оставьте свой e-mail и мы отправим вам PDF документ со списком вещей.

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.