Share Button

Таблички з назвами вулиць
Іспанці зробили з простих вказівників вулиць маленькі шедеври. Незвичайні пазли, які зроблені з керамічних плиток відображають важливу подію, видатну або не дуже особистість, на честь якої названо вулицю. До речі, такий спосіб дозволяє дуже просто запам’ятати вулицю, що дуже зручно, особливо якщо ви вперше забронювали авіаквиток в Іспанію і вирушили в цю сонячну країну.

Жаровня, яка обігріває приміщення
Ще одним незвичайним для нас фактом є те, що в цій країні немає центрального опалення житлових будинків. А наприклад, в іспанському місті Вальдемос немає навіть газу. Справа в тому, що іспанці часто використовують спосіб обігріву, який був відомий з часів Сервантеса: жар поміщають в спеціальну жаровню, схожу на кругле барбекю, яке встановлюють під стіл для того щоб зігріти ноги, а заодно і приміщення.

Іспанські пляжі з wi-fi
Якщо забронювали авіаквиток на іспанський курорт, то можете не турбується про з зв’язок із близькими та друзями. Справа в тому, що іспанські пляжі мають безкоштовний wi-fi. Наприклад, в Пальма-де-Майорці кафе знаходяться так близько до пляжу і прилягають так щільно один до одного, що зона wi-fi досить велика по всьому берегу. А ось при бронюванні готелю варто звернути увагу на те, чи входить у вартість користування wi-fi.

Екологічна родзинка – вітряки на Майорці.
Якщо ви відправляєтеся в подорож на Майорку, обов’язково зверніть увагу на вітряні млини (хоча їх важко не помітити). На Майорці споживають енергію вітру, за допомогою якої насосом викачують воду з артезіанських джерел. Ось такий цікавий спосіб перетворення енергії.

П’ятизіркова в’язниця «Гранд Готель 5»
Є в Іспанії і готель, в який точно не варто бронювати номер. Це п’ятизіркова в’язниця «Гранд Готель 5». У цьому «готелі» «гості» можуть вибрати номер-стандарт або апартаменти, з обраним видом з вікна. У «готелі» є спортзал, wi-fi, ділянка для посадки овочів – і це все реально. Оскільки на території закладу є можливість працювати і заробляти гроші, то послуги, які надаються тут за додаткову плату, «гості готелю» можуть собі дозволити без проблем.

Кращі бари
Дивною особливістю Іспанії можна назвати той факт, що рейтинг барів вимірюється тим, де більше сміття. Шкурки від мандаринів і бананів, шкарлупку, упаковки просто змітають зі столу на підлогу і тим демонструють, що в барі було багато відвідувачів людей.

Традиційна іспанська корида
Корида вважається одним із втілень іспанського національного духу, яка потихеньку йде з життя Іспанії. Якщо ви хочете полетіти в Іспанію саме на це шоу, то заздалегідь поцікавтеся про дату і місце проведення. Наприклад, якщо забронювати авіаквиток і готель на Майорку на серпень, тоді точно потрапите на кориду.

Приходьте завтра
Ніколи не відкладай на завтра те, що можна зробити сьогодні. У іспанців ця приказка навпаки. Дуже часто на питання «коли?», можна почути відповідь – Маняня, що означає завтра. Це у них чарівне слово. Вони люблять себе понад усе.

Про іспанської сієсти складають легенди
Якщо ви забронювали авіаквиток в Іспанію, будьте готові до раннього підйому! Іспанці ще ті жайворонки, вони люблять прокидатися о 5:00 ранку. У цей час уже відкриті кафе, де більшість іспанців п’ють ранкову каву. З 14:00 до 15:30 – сієста, під час якої не гріх і поспати. Причому, іспанці дозволяють собі таку розкіш навіть в умовах мегаполісу. У Мадриді прямо на робочому місці закривають очі і «дають хропака» прямо в офісному кріслі. Для туристів це добре тим, що зручно здійснювати шопінг, адже навколо мало людей.

Педро, додому ще не пора!
Школярі та діти дошкільного віку можуть гуляти допізна – і це вважається нормальним, тому що вдень дуже жарке сонце. Вулиці в Іспанії, зокрема в Мадриді, освітлені настільки, що іспанці, навіть в темний час, мають можливість грати в футбол. Отже, день в Іспанії триває довше, а це дає туристам унікальну можливість побачити, відчути та спробувати набагато більше, ніж вони самі на це очікували.