Share Button

172093

«Каучсерфінг» – Couchsurfing
За допомогою даної гостьової мережі можна абсолютно безкоштовно знайти нічліг практично в будь-якій точці світу. Учасники даного ресурсу – це люди, які люблять подорожувати, прагнуть спілкування, нових знайомств або просто добродушні господарі. Все що Вам потрібно – це зареєструватися, вибрати місто, куди плануєте забронювати авіаквитки на літак, і зв’язатися з власником. Якщо пощастить, то крім апартаментів на ніч можна отримати приємні бонуси від господарів: безкоштовний обід або екскурсію по місту.

«Всесвітні Можливості на Органічних Фермах» – World Wide Opportunities on Organic Farms (скорочено WWOOF)
Даний проект точно сподобається шанувальникам так званого агротуризму, тим, хто жадає поєднувати подорожі і роботу в сільськогосподарській галузі. Волонтери WWOOF працюють на обраному фермерському господарстві в обмін на житло та їжу. Все що потрібно – це заплатити річний членський внесок в розмірі 40-50 доларів, підібрати ферму і купити авіаквитки на літак. Ну і, звичайно ж, бути готовим до фізичної праці.

«Знайди команду» – Find a crew / Vagabond Sailing
Щоб подорожувати в далекі країни не завжди потрібно оформляти авіаквитки, саме цей ресурс ідеально підійде для любителів подорожувати по морю. Тут все просто – якщо Ви на судні, то потрібно виконувати певні обов’язки. І не страшно, якщо Ви не володієте спеціальними морськими навичками – всього можна навчитися, головне бажання і міцний вестибулярний апарат.

«Біржа допомоги» – Help Exchange
Твоя допомога в обмін на безоплатне проживання та харчування – такий принцип «Біржі допомоги». Щоб заощадити гроші тобі потрібно всього лише придбати авіаквиток і вибрати, на що ти готовий витратити кілька годин свого дня заради ночівлі. Зазвичай, в таких випадках пропонують працювати на фермі, доглядати за домашніми вихованцями, допомагати на будівництві тощо.

«Добровільні захисники природи» – Conservation Volunteers
Ставши волонтером даної організації і забронювавши авіаквиток в Японію, Австралію, США або Нову Зеландію Ви можете внести величезний внесок в охорону навколишнього середовища. Якщо є бажання подорожувати і допомогти планеті – Вам сюди.

Волонтерський проект «Сім» – SE7EN
Цей сайт зібрав пропозиції про волонтерські вакансії по всьому світу. Зазвичай дані програми спрямовані на вирішення екологічних або соціальних проблем практично в кожному куточку земної кулі. Вибравши проект, Ви зможете зв’язатися з його автором безпосередньо, і уточнивши всі деталі, підшукувати авіаквиток в далекі краї.

«Добровольці ООН» – United Nations Volunteers
Щоб працювати не тільки на благо людства, а й побачити усі куточки планети можна стати добровольцем ООН. А якщо проявити себе з кращого боку, можна і зовсім отримати в Організації постійну роботу.

«Молодь в дії» – Youth in Action
Дана програма – унікальна можливість для молодих людей (віком до 30 років), які бажають розвиватися, самовдосконалюватися і подорожувати. Грошові допомоги Youth in Action виплачуються різним некомерційним організаціям Європи, котрі проводять просвітницькі тренінги та програми. Щоб стати учасником, необхідно оформити заявку на курс і, якщо Вас оберуть, насолоджуватися безкоштовним житлом і їжею, отримати 70% від вартості авіаквитків на літак і компенсацію витрат на відкриття візи (якщо буде потрібно). Зверніть увагу, що навчання також оплачується організацією.

«Черепашачі команди» – Turtle Teams
Якщо Ви оформили авіаквитки на якісь екзотичні острови, але ціна проживання на курорті трохи лякає – розслабтеся і почніть рятувати морських черепах. Для цього станьте учасником відповідної організації, і крім можливості заощадити на проживанні отримаєте шанс врятувати або захистити тварин. В цьому випадку бажання допомогти братам нашим меншим повинно переважати над бажанням дешево відпочити.

«Піша подорож вихідного дня» – Trip Leader for HF Holidays
Цей сайт ідеально підійде для тих, хто жадає подорожей, але для цього недостатньо часу. Тут організовуються групи, що відправляються в піші походи у вихідні дні. Маршрутна карта покриває практично всю Європу, і стежки обираються не для слабких. Тому перш ніж реєструватися, переконайтеся, що у Вас є хоча б мінімальне туристичне спорядження і сили, щоб його донести.