Share Button

IMG_6032

В Royal Kiev Golf Club відбулась велика подія в світі авіації і туристичного бізнесу – Авіафорум-2016. Організатором авіафоруму вже в четвертий раз став квитковий консолідатор Airlife.

За минулі три роки Авіафорум став провідним майданчиком для туристичних кіл і авіакомпаній, на якій можна отримати корисну та актуальну інформацію, а також обговорити ключові питання.

Авіафорум 2016 відзначився від попередніх абсолютно новою подачею : захід пройшов в заміському гольф-клубі в форматі open air, а не традиційної виставки в НСК «Олімпійський».

У Авіафорумі 2016 взяли участь провідні світові авіакомпанії , такі як Singapore airlines, airBaltic, KLM, Air France, Etihad, Atlasglobal, Azerbaijan airlines, British airways, Air Astana, МАУ, Brussels airlines, Lufthansa, Austrian airlines, Aegean airlines, а також квитковий консолідатор Airlife.

IMG_6315

В ході ділової програми більше 150 відвідувачів взяли участь у майстер-класах, в ході яких дізналися про новинки осінньо-зимової навігації, зміни в структурі тарифної політики авіакомпаній, безкоштовних і платних бортових послуги, а також про перспективи розвитку авіакомпаній на ринку України і про можливість отримати онлайн сервіс бронювання квитків більш ніж на 750 авіакомпаній, в тому числі і лоукостів через квиткового консолідатора Airlife.

На майстер-класах активним і уважним відвідувачам авіакомпанії підготували приємні подарунки: моделі літаків, подарункові сертифікати, флеш-накопичувачі, термокружки, азербайджанське вино, так що без подарунків ніхто не пішов.

AVR_4528

AVR_4612

IMG_6524

Всі любителі креативних і позитивних селфі взяли участь у фотоконкурсі від Airlife і отримали в подарунок моноподи.

IMG_6902

Також на майданчику Авіафоруму була організована зона ділового спілкування для проведення двосторонніх переговорів представників туристичного бізнесу з авіакомпаніями і з квитковим консолідатором Airlife.

IMG_6389

Унікальною можливістю Авіафоруму стала не тільки бізнес-програма, а й спілкування з колегами, партнерами, експертами, лідерами туристичного бізнесу, представниками авіакомпаній і аеропортів, а також налагодження нових корисних контактів.

В рамках Авіафоруму традиційно пройшла акція «Щасливі дні» . З 21 по 25 липня у всіх бажаючих була ексклюзивна можливість придбати авіаквитки на рейси МАУ зі знижкою 30% від тарифу на всі прямі рейси.

У гостей Авіафоруму була можливість спробувати свої сили в гольфі – грі аристократів, яка відрізняється благородством і красою, і відвідати майстер-клас з гольфу від Airlife і Best Golf Company.

AVR_4479

IMG_6644

В рамках Авіафоруму 2016 пройшов турнір Airlife Golf Cup для професійних гравців в гольф. Спонсорами Airlife Golf Cup стали авіакомпанії Austrian airlines, Singapore airlines і МАУ. Тренер Марина Романик зазначила: «Ми постаралися зробити все, щоб турнір був яскравим і незабутнім. Airlife Golf Cup пройшов на високому рівні, учасники показали своє вміння і проявили спортивний талант. Завдяки спонсорам турніру учасники Airlife Golf Cup отримали не тільки море позитивних емоцій, але і можливість зіграти в гольф на полях в інших країнах, а це – безцінний досвід».

AVR_4595

Головними призами Airlife Golf Cup стали авіаквитки від авіакомпаній-спонорів. Кубок першості і авіаквитки до Відня від Austrian airlines отримав Джейм Джеон, друге місце в турнірній табличці і авіаквиток в Сінгапур від Singapore airlines дістався Михайлову Олегу, а сріблом і авіаквитком на рейс МАУ нагородили Мовчана Ігоря.

IMG_7095

AVR_4549

AVR_4541

У липні 2017 року відбудеться 5-й ювілейний Авіафорум. Точної дати і місце проведення поки не відомо, але формат і масштаби події обіцяють бути грандіозними.