Share Button

Ішгль
Сьогодні гірськолижний курорт Ішгль вважається найбільш дорогим курортом Австрії. Святковий і феєричний курорт вабить до себе лижників і відпочиваючих з усього світу. Затишне місто вдало розташоване в одній з мальовничих гірських долин. Його історія почалася з розвитку альпінізму в далеких шістдесятих. Сьогодні цей курорт щільно покритий мережею сучасних гірськолижних трас.

Незважаючи на те, що цей курорт втілює в собі сільський затишок, у нього добре розвинена інфраструктура. Схили представляють собою справжній рай для лижників і сноубордистів. Головна траса розташувалася між відмітками 2010 і 2872 метрів, завдяки чому любителі можуть кататися по ній з початку листопада до початку травня. На практиці, Сильвретта вважається однією з найкращих майданчиків Європи для захоплюючого спуску. Вона гідно входить в число лідерів місць, де можна займатися сноубордингом. Спуски широкі і досить довгі. Іноді на них зустрічаються більш вузькі місця або рівнини. В основному всі підйомники оснащені системами захисту.

Ціни
Середні ціни для дорослих коливаються в районі 50 євро в день. Шестиденний тур буде коштувати приблизно 230 євро. Бронювати місця краще заздалегідь, приблизно за 3-4 місяці.

Розташування
На кордоні Австрії та Швейцарії, в федеральній землі Тіроль.

st.-nikolaus_TP230680

Майрхофен
Високогірний курорт Майрхофен в Австрії вважається найбільш великим і відомим в гірській долині Циллерталь. Загальна протяжність гірських трас становить 459 кілометрів. Курорт обладнаний двома сучасними підйомниками. На спуску Пенкене переважають так звані червоні, тобто середнього рівня складності, траси. Тут також є в міру полога траса для катання на сноубордах. Є дві чорні траси для екстрималів. Завдяки цьому, на курорті можуть кататися як професіонали, так і новачки. Туристам надаються безкоштовні автобуси, які привезуть їх до нижніх станцій канатних доріг. Є на схилі обладнаний дитячий парк, де пропонують свої послуги досвідчені інструктори.

Протяжність трас в районі курорту складає 134 км. Відпочивають тут в основному англійці і голландці. Кожен квітень курорт в Майерхофен на змагання з’їжджаються сноубордисти. Тижневий фестиваль сноуборда дозволяє досконально вивчити ліфт-пас.

Ціни
Ціни на курорті коливаються в районі 45 євро в день. Шестиденний тур коштує близько 225 євро. Дитячий тариф становить приблизно 102 євро за тиждень. Бронювати місця сюди краще за 2-3 місяці.

Розташування
У федеральній землі Тіроль, в долині Циллерталь. Входить до складу округу Швац.

foto_7

Зельден
Знаменитий курорт Зельден – це обличчя містечка Тіроль. Цей курорт вважається одним з кращих майданчиків для спуску. Ці місця вважаються одними з найпопулярніших майданчиків серед любителів світського відпочинку. Довжина захоплюючих спусків складає понад 200 км. Курорт часто лідирує по відповідності своїх схилів існуючим вимогам. Спускові траси оснащені високотехнологічними підйомниками, що піднімають лижників на висоту до 3 тисяч метрів.

Вже з початку листопаду схили покриваються відмінним сніговим шаром. На цьому курорті безліч унікальних схилів, тому кожен відпочивальник знайде собі відповідну трасу. Тут взимку збираються команди професійних гірських лижників. Як і багато гірськолижних курортів Австрії, Зельден активно розвиває свою інфраструктуру. Цей майданчик зазвичай закривається на початку травня, а потім знову відкривається на початку літа.

Ціни
Ціни коливаються від 20 до 45 євро в день, в залежності від сезону і віку. Місця краще бронювати за 2 місяці до поїздки.

Розташування
У федеральній землі Тіроль, розташована в долині Ецталь. Входить до складу округу Имст.

????????????????