Share Button

Кожна авіакомпанія може встановлювати свої правила, які відносяться не тільки до тарифів і багажу, а й вимог до пасажирів. Пропонуємо Вашій увазі 4 незвичайних правила авіакомпаній.

Дрес-код

Ніхто не змушує приходити на посадку в смокінгу з метеликом або довгій вечірній сукні, але авіакомпанія має право вимагати від пасажира чистого і охайного зовнішнього вигляду.

Наприклад, у багатьох американських авіакомпаніях діє правило, згідно з яким на посадку не допускаються пасажири, одяг яких може викликати дискомфорт інших пасажирів, а також мандрівники без взуття.

У цих же правилах вказують, що босоніж можуть бути тільки пасажири молодше 5 років.У правилах авіакомпанії Virgin прописано, що на посадку допускаються пасажири топлес або без штанів.

Схоже правило діє на рейсах лоукостера Island Express. Цікаво те, що за статутом авіакомпанії, пасажирам дозволено бути на борту з оголеним торсом.

VnmRY_croper_ru

Поведінка на рейсах

На рейси US Airways допускаються тільки виховані пасажири. Авіакомпанія має право відмовити в перельоті пасажиру, який агресивно поводиться, висловлює словесні образи, які стосуються раси, статі, кольору шкіри, віку або сексуальної орієнтації.

Також, авіакомпанія має право зняти з рейсу пасажира, якщо той з’явився на посадку в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Більшість авіакомпаній звертають увагу на те, що якщо одного разу вам відмовили в посадці через неналежну поведінку, то і в майбутньому вони мають право анулювати ваш авіаквиток і не пускати на борт.

Запах

Вимоги до запаху зустрічається рідко, але такі американські перевізники як American Airlines і Delta, подбали і про цей пункт. Авіакомпанії вимагають, щоб від пасажира не було неприємного запаху, за винятком випадків, коли запах викликаний захворюванням.

До речі, в 2010 році був «інцидент з запахом». У Парижі з рейсу зняли французького пасажира, який перебраав з духами в duty free. Так що будьте обережнішими, тестуючи всілякі амбре перед вильотом.

sharebossdotin_cut-photo.ru

Вимоги до багажу

Американський лоукостер JetBlue не приймає на своїх міжнародних рейсах в якості багажу коробки. Аналогічна вимога є і у Delta, але тільки на рейсах в Центральну і Південну Америку (за винятком Бразилії, Мексики та Чилі) і ПАР.

Чим викликана така заборона – незрозуміло, але мати на увазі варто.

Ще одна вимога, яка поки діє тільки на рейсах авіакомпанії Delta – заборона на перевезення комп’ютерів в багажі. Пасажири можуть взяти з собою тільки ноутбук/планшет і везти його в ручній поклажі.