Share Button

1

Літо. Відпустка. Романтика. У відпустці, як ніколи, починаєш любити життя 🙂 Ми вирішили підкинути вам кілька ідей для відмінної літньої відпустки з коханою людиною.

Гранада, Іспанія
Гранада – поєднання краси, спокою і розкоші. Це одне з тих міст, з яким краще “знайомитися” пішки. Величні храми, вишукані будинки, затишні площі прекрасно доповнять ваш відпустку наодинці один з одним. Увечері можна розслабитися в арабській лазні, насолодитися чаюванням або подивитися фламенко в одній з печер Сакромонте.
 
granada-city-tour

Чарльстон, Сполучені Штати Америки
Місто на Атлантичному узбережжі для тих, хто шукає романтичне усамітнення. Чарівні старовинні будинки і прекрасні сади, тихі вулички. А до найчистіших пляжів рукою подати. Тут є все і нічого зайвого для того, щоб відпустку з коханою людиною став незабутнім.

charleston-east -battery-row-sunrise-dustin-k-ryan

Венеція, Італія
Ну хто ж хоча б раз не чув про Венецію ?! Вона зачаровує настільки, що ви відчуваєте себе немов в казці. Старовинна архітектура, неспішне плавання по каналах – це місце просто створене для закоханих. Дозвольте собі заблукати в вузьких вуличках Венеції, і вони приведуть вас до чогось прекрасного.
 
foto_4

Лісабон, Португалія
Лісабон – місто готичних соборів, величних музеїв, стародавніх монастирів і райських кондитерських насолод. Таючі у роті тістечка пушту-де-Белем – приємна альтернатива буденному сніданку в ліжко. А краще освідчення в коханні – музика. Емоційний, складний за поєднанням почуттів португальський стиль фаду прекрасно доповнить ваші теплі слова, сказані один одному.

Уліци_Ліссабона
 
Бора-Бора, Французька Полінезія
В цей неймовірний острів можна закохатися з першого погляду. Бірюзові лагуни, м’який білий пісок і чудові мандаринові заходи створюють атмосферу романтики і блаженства. Відчуйте його, плаваючи разом з тропічними рибами в коралових садах, стоячи на вершині згаслого вулкана Отемана, або ж просто милуючись неймовірною водною гладдю океану.
 
bora__2pkabca