Share Button

Сінгапур визнаний найдорожчим для життя містом в світі. Але знаючи “секретні” місця мегаполісу, можна провести незабутній час, і при цьому не витратити цілий статок. Однак будьте пильні і уважно читайте написи на всіх забороняють табличках, адже не дарма Сінгапур прозвали “Містом заборон”.

Відчуйте історичний дух міста
Історичний шарм Сінгапуру найкраще відчувається під час неквапливих прогулянок по старовинним кварталам. Опинившись в Чайна-тауні, не проходьте повз Храму Зуба Будди (Buddha Tooth Relic Temple) і справжньою скарбниці – Міський галереї (Singapore City Gallery). Район Кампонг Глем (Kampong Glam) теж дуже зручно досліджувати пішки, заглядаючи по дорозі в хіпстерскі лавки на Haji Lane або магазини тканин.

5378819656_76fac72f80_b
 
Послухайте симфонічний оркестр
Що може бути більш захоплюючим, ніж концерт класичної музики під відкритим небом? Сінгапурський Симфонічний Оркестр регулярно виступає в ботанічних садах Сінгапуру (Singapore Botanic Gardens), і прийти на цей виступ може будь-який бажаючий абсолютно безкоштовно.

20140811_botanic_sph
 
Відірвіться на одному з фестивалів
Щорічно Сінгапур приймає міріади пишних фестивалів, багато з яких можна відвідати абсолютно безкоштовно. Тим, хто любить музику, варто звернути увагу на Baybeats. Ще одна подія, яку просто не можна пропустити – Сінгапурський нічний фестиваль (Singapore Night Festival), під час якого можна побачити чудові трюки, цікаві інсталяції та захоплюючі світлові шоу.

1
 
Подивіться кіно на свіжому повітрі
Як вам ідея подивитися фільм під зірками? Movie Mob щомісяця організовує кіносеанси на набережній Marina Bay. Прекрасне місце, щоб прийти з друзями і кошиком для пікніка, а фільм для показу вибирають користувачі Facebook шляхом голосування. Якщо ж вам до смаку культура інді, загляньте в The Substation та оцініть короткометражні фільми місцевих режисерів.

??????????? ?????????????????????????????????????????????????
 
Зробіть безкоштовні покупки
На міський борахолці Really Really Free Market ви можете вибрати собі книгу або одяг і піти, нічого не заплативши. Призначення цього незвичайного ринку – підтримка і взаємодопомога. Візьміть з собою пару непотрібних речей і роздайте їх бажаючим.

12