Share Button

Всі звикли вважати Францію країною вічної любові і краси. Пора ламати шаблони! Ось вам унікальні можливості для заряду вашої “адреналінової батарейки” у Франції.

Мегаваланш
Щоліта на популярному французькому курорті “Альп-д’Юез” проводять дуже екстремальне змагання серед любителів маунтинбайку – “Мегаваланш” . Нормальні люди взимку тут на лижах катаються, а ось шибайголови із задоволенням беруть участь в одній з найбільш небезпечних у світі гонок на велосипеді. Старт перегонів не менш захоплюючий, ніж фініш. Адже стартова ділянка – це вкритий льодом і снігом гірський схил. Всі спрямовуються вниз із запаморочливою швидкістю, гальма тут просто безсилі.

664969388001_4355252489001_8083250-20150715-151322-VIDEO-STILL

Дайвінг в паризьких катакомбах
Щоб освіжитися в задушливий літній день, парижани не стрибають у фонтани. Вони знайшли більш унікальні місце – підземні басейни. Виявляється під містом існує ціле море. Щоб потрапити туди, треба спуститися через люк і пройти по похмурим водосточним тунелям. У вас є два варіанти на вибір: купити квиток на площі Денфер-Рошеро і слідувати за екскурсоводом або ж звернутися до дослідників катакомб. Другий варіант незаконний, а тому і привертає відчайдушних шибайголів.

2A96859100000578-0-image-a-21_1437125187893
 
Каякинг на річці Вердон
Горж дю Вердон – унікальне чудо Провансу. Його ще називають “європейським Гранд каньйоном”. Протяжність ущелини становить 19 кілометрів. Річка Вердон, як вибаглива кокетка: місцями тиха і спокійна, але частенько “вибухає” і стає непередбачуваною і дуже небезпечною. За це її і люблять представники активного відпочинку.

09
 
Серфінг на хвилі-монстрі
Знаменита хвиля Бельгарра – найвища хвиля в Європі , яка з легкістю може проковтнути цілий корабель. Її висота близько 8-16 метрів (це як п’ятиповерховий будинок). Народжується водяний монстр в глибинах океану неподалік Енді і Сен-Жан-де-Луз. Щороку полювати на цього монстра на узбережжі приїжджають сотні “бесбашенних” серферів.

cm_20150821_5402_006

Ночівля в абатстві Мон-Сен-Мішель
Замок Мон-Сен-Мішель – одна з найпопулярніших визначних пам’яток Франції. Він вражає своїм незвичайним казковим видом. Але деякі туристи відвідують його не для того, щоб послухати екскурсовода. Ні, вони їдуть сюди, щоб зустрітися з привидом. Найбільші відчайдухи ховаються в затишних куточках абатства і чекають закриття, коли стихнуть останні кроки. Звичайно ж, це незаконно. Вночі тут зовсім інша атмосфера. Найвідоміший з тутешніх привидів – це абат, який постійно молиться, щоб острів не змило хвилею і не віднесло в океан. За легендою, йому відомо місцезнаходження скарбу, але від відкриє таємницю тільки тоді, коли відпаде потреба в його молитвах. Можете спробувати його вмовити. Раптом вийде?

the-mont-saint-michel-jeremie-eloy-wanaiifilms-com