Share Button

Дайвінг – це вже “минуле століття”. Тепер прихильники бездонних морських глибин практикують фридайвинг – підводне плавання на затримці дихання. Виявляється і без акваланга можна доплисти до унікальних місць підводного світу. Зараз розповімо, де їх шукати.

Уламки корабля біля Атола Південний Мале (Мальдиви)
Уламки корабля “Куди-гирі” знаходяться на глибині 31 метр. Це місце ідеально підходить для фрідайверів з невеликим досвідом. Середня температура води тут + 28ºC, видимість під водою досягає 15 метрів. Навколо шастають зграйки скляних окунів, плавають черепахи. Завдяки цій живності, що плаває в розбитому трюмі, “Куди-гирі” немов знайшов нове життя.

2
 
Прогулянка з акулами біля узбережжя Бей-Айлендз (Гондурас)
У водах біля Бей-Айлендз живуть найбільші в світі китові акули. Вони виростають до 15 метрів. Вражає, чи не так? Але насправді акули нешкідливі і харчуються тільки планктоном. Кращий час для зустрічі з цими дружелюбними гігантами – з лютого по травень.
 
f668eefdca86f84e4553b11548716ecb

Статуя Христа з безодні біля берега Італійської Рів’єри
Статуя Христа зведена на честь Даріо Гонзатті, першого італійського дайвера, який загинув тут у 1947 році. З тих пір статуя уособлює все життя, які забрало море. Статуя стоїть на глибині 10-15 метрів, навіть не дуже досвідчений фрідайвер може спуститися до неї.

нері-перед-статуєю-христа -з-безодні
 
Підводний музей біля узбережжя Ісла-Мухерес ( Мексика )
Підводний музей скульптур MUSA – справа рук художника Джейсона Тейлора. Ця незвичайна підводна галерея складається з різних скульптур, які вже встигли облюбувати морські мешканці. Статуї знаходяться на глибині від 2 до 8 метрів. Скульптури схожі на живих людей, застиглих в очікуванні дива.
 
DSC_4973 (1)

Нафтова вишка в Мексиканській затоці
Новачкам не варто пхати сюди свого носа. Це місце тільки для підкованих фрідайверів, яких, до того ж, не лякає зустріч з тигровій акулою. Бажання поплавати серед складних систем балок нафтової вишки у деяких любителів підводного світу сильнішою за страх.

??????????????????????????????????????????????