Share Button

Країна-загадка, яка перевершує всі очікування мандрівника. Величезне джерело дивовижних сюрпризів, що чекають на кожному кроці. А ще просто неймовірно романтична країна – Китай . Не знали? А ось подивіться.

Ситан – китайська Венеція
Назва поселення нагадує чарівний звук китайського псалтиря і є синонімом любові, гармонії і вічності. У цього прекрасного міста на воді тисячолітня історія. Бруковані вулиці, старі будівлі і мости, човни, місцеві жителі, які співають народні пісні, сидячи на ганку своїх будинків. Місто мостів – їх тут 104. І кожен побудований в унікальному стилі. Ось міст-веселка над річкою, а ось міст, що нагадує довгу флейту.

kitajskaya-veneciya-gorod-sitan-istochnik-www-russian-china-org-cn

Ліцзян – місто з багатою історією
Ще одне місто на воді, чия історія сягає в минуле більш ніж на 800 років. А архітектура складається з елементів декількох культур. Вулиці міста вимощені червоними кам’яними плитами, на яких вирізані різні орнаменти. У Ліцзяні збереглася стародавня система водопостачання, яка функціонує і сьогодні. Особлива насолода – спостерігати за місцевими жителями. Всі вони дуже усміхнені і завжди раді туристам.

2014-02-10-4397579718-5fac-479a-ab21-0790529495b4

Далі – місто-натхнення
Далі – це не тільки відомий іспанський геній, але і мальовниче місто на півдні Китаю. Всього в годині звідси знаходиться красиве озеро Ерхан. Здійсніть паломництво в природний заповідник і святе місце Шібаошань. Дорога туди лежить через рисові поля, дерева хурми і граната і маленькі мальовничі села.

110201150344459

Яншо – божественне село
Існує легенда, що Бог створив Яншо, коли мріяв про тишу, мир і спокій. Назва поселення перекладається з китайської мови як “яскрава Місяць”. Опинившись вночі на набережній, ви зрозумієте, чому. Село може похвалитися прозорими річками, пишною рослинністю, традиційної китайської архітектурою і дивовижними карстовими піками – вапняковими горами. У Яншо ви зможете відпочити від ритму напружених буднів і стати частинкою природи.

yansho-guilin-kitay

Гуланьюй – рай для закоханих велосипедистів
Головна особливість цього крихітного острівця – його вузькі вулички. Пересуватися по ним дозволено тільки на велосипеді або електробайках. Гуланьюй називають “Островом музики”, оскільки тут знаходиться музей старовинних фортепіано, і “Садом над морем”, через квіти в знаменитому саду Шучжан. Тут є комфортабельні готелі, найчистіші пляжі і частування на будь-який смак.

ostrov-gulanyuj-istochnik-www-en-wikipedia-org

Чжалун – заповідник чудової краси
На водних просторах Чжалуна, який розташований в частині історичної Маньчжурії, проживає величезна кількість птахів. Найкращим сезоном для романтичного уїк-енду вважається березень, коли сюди з півдня прилітають журавлі. До речі, маньчжурські журавлі в Китаї з давніх часів вважаються символом довголіття і щастя. Навіть існує повір’я: якщо молодята побачать в свій медовий місяць або в день весілля журавля, їхнє сімейне життя буде міцним, довгим і дуже щасливим.

2015102811322756260