Share Button

Є в цьому щось, хвилююче свідомість, коли бачиш, що в цю саму хвилину відбувається на іншому кінці світу. Завдяки веб-камерам, встановленим в самих різних куточках планети, стираються просторові межі, і всього за хвилину можна здійснити подорож навколо світу. Ну що, полетіли?

Ніагарський водоспад
Найпотужніший водоспад Північної Америки , що розділяє американський штат Нью-Йорк і канадську провінцію Онтаріо. До послуг численних туристів на Ніагарському водоспаді є канатна дорога, оглядові майданчики та башти, доріжки і галереї для пішоходів, екскурсії на пароплавах, вертольотах і навіть на повітряній кулі. А віртуальні туристи можуть побувати на Ніагарі і навіть почути оглушливий шум падаючої води завдяки веб-камері, транслює вид на канадську частину водоспаду, так звану “Підкову”.

Подивитися на Ніагарський водоспад

niagarskij_vodopad

Весільна каплиця в Лас-Вегасі
Завдяки голлівудським фільмам всі ми знаємо, що в Лас-Вегасі можна зіграти весілля тут і зараз. Переконайтеся самі, що сценаристи нічого не вигадують, завдяки веб-камері в каплиці Viva Las Vegas. Там дійсно справляють весілля в стилі Елвіса, графа Дракули і бозна чого ще. Поки ми писали цю статтю, стали свідками, як дві чудові жінки поклялися любити один одного вічно.

Подивитися на весільну каплицю

album-de-casamento-graceland -wedding-chapel

Еббі-Роуд, Лондон
Після Даунінг-Стріт, 10, Еббі-Роуд найпопулярніша лондонська адреса. Саме тут записали більшість своїх пісень легендарні “бітли”. Завдяки веб-камері можна непогано розважитися, спостерігаючи, як туристи намагаються “зупинити дорожній рух”, щоб повторити легендарний знімок.

Подивитися на Еббі-Роуд

img

Панамський канал
Головна розвага туристів у Панамі завдяки веб-камері є і віртуальним мандрівникам. Величезний успіх – зловити момент переходу судна з одного океану в інший. Максимальна пропускна здатність Панамського каналу – 48 суден за добу. Канал настільки перевантажений, що черга переходу по ньому навіть продається на аукціонах.

Подивитися на Панамський канал

GGhIC0x

Перехрестя Сібуя, Токіо
Це токійське перехрестя часто показують на телеекранах. Ще б пак, адже це саме перевантажене перехрестя в світі. Зелений сигнал для пішоходів тут запалюється одночасно з чотирьох сторін, і натовпи людей буквально кидаються назустріч один одному.

Подивитися на перехрестя Сібуя

170714_shibuya_kousaten

Гейзер Олд-Фейтфул (“Старий служака”), Національний парк Йеллоустоун
Один з найстаріших національних парків США , всесвітню популярність якому принесли численні гейзери, гарячі джерела і грязьові вулкани. Гейзер, який користується величезною популярністю у туристів, зветься “Старий служака”. Він викидає від 14 до 32 літрів води на висоту до 56 метрів. Виверження відбуваються кожні півтори-дві години. Так що, щоб побачити “Старого служаку” в справі, довго сидіти біля монітора не доведеться.

Подивитися на гейзер Олд-Фейтфул

????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????

Таймс-Сквер, Нью-Йорк
 Завдяки веб-камері найвідоміша площа США також доступна для пильного вивчення 24 години на добу сім днів на тиждень. Там завжди цікаво, адже Нью-Йорк ніколи не спить.

Подивитися на Таймс-Сквер

ob_2d74fb_new-york-usa-times-square

Орангутанги в зоопарку Сан-Дієго
 Одні з головних улюбленців відвідувачів зоопарку в Сан-Дієго без праці “зроблять” і ваш день. На сайті зоопарку доступні і інші веб-камери. Вибирайте, хто вам більше подобається.

Подивитися на зоопарк

san-diego-zoo-3