Share Button

Якщо вам набрид відпочинок в Туреччині, Єгипті та Болгарії, ідея про покупку авіаквитка на пляжний або лижний курорт не надихає, а душа просить яскраві і незвичайні враження, то ця стаття допоможе вам зважитися на нестандартний відпочинок.

Джайлоо-туризм
Джайлоо в перекладі на украънську мову означає «пасовище». Джайлоо-туризм – це такий вид туризму, який занурить вас в первісне життя. Опинившись в африканському племені, ви зможете навчиться вистежувати звіра або стати учасником незвичайних обрядів. А місцеве меню перевірить на міцність ваш шлунок блюдом з парного молока змішаного з кров’ю буйвола.

hamar_tribe_ethiopia_omo_valley_school_05

Асиміляційний туризм

Цей вид туризму підійде тим, хто втомився від шаленого ритму сучасного життя. У вас є шанс поїхати в будь-яке тихе і красиве місце, де можна взяти в оренду затишний будиночок. У вас з’явиться можливість не тільки познайомитися з новими людьми, спосіб життя яких відрізняється від вашого, але і віддатися забуттю про життєву рутину.

Екотуризм

Екотуризм – це відносно недорого, адже вас буде годувати сама матінка-природа. Головний принцип екотуризму передбачає гармонійні відносини з навколишнім середовищем. Ви опинитеся серед первозданної природи, де нога людини ступала всього-то кілька разів. Вельми скромні умови проживання, їжа без ГМО, джерельна вода і найчистіше повітря – все це екотуризм.

Фестивальний туризм

Стати частиною фестивального руху і зануриться з головою в безтурботне життя вам допоможе фестивальний туризм. Щоб відчути всю красу фестивального туризму, треба не пару тижнів, а як мінімум все літо. Бажано присвятити такому відпочинку ціле літо. Якщо ви любите масштабні фести під відкритим небом, танці з ночі до ранку, життя в наметах і багато-багато пива, то фестивальний туризм те, що вам треба!

Агротуризм

Більшість з нас «люди асфальту». Напевно, не багато хто пригадає, коли в останній раз бігав босоніж по росі. Поринути в атмосферу літніх канікул у бабусі в селі вам допоможе агротуризм. Домовившись з місцевими фермерами про проживання за селянську працю, яку ви надасте як оплату за послуги, ви заощадите пристойну суму. Вас чекають тихі прогулянки по яблуневому саду, спілкування з природою, дегустація місцевих екологічно-чистих продуктів і медовухи місцевого виробництва. Одним словом – романтика!

870203192

Нью-ейдж-туризм

Нью-ейдж-туризм можна рекомендувати тим людям, які шукають шлях до самопізнання. Храми і монастирі, методики просвітлення і нірвани, вегетаріанство і аскетизм – ось основи нью-ейдж-туризму. Якщо вам стане нудно в спілкуванні зі своїм «Я», урізноманітнити спілкування допоможе даоські практики, які пропагандують злиття не тільки духовне, а й фізичне.

Індустріальний туризм

Індустріальний туризм – це зовсім не піші прогулянки по місту, а екстремальна подорож, такі заняття, як сталкинг, диггерство і руфінг. Якщо вам подобається лазити по покинутим будівлям і заводам, підземних тунелях і бункерах, ласкаво просимо до лав урбан туризму!

Бекпекер-туризм

Головний девіз бекпекерів – «рюкзак за плечі і вперед з піснею». Навіть з десяткою в кишені можна відправитися в дорогу. Найцікавіше в цьому виді туризму те, що ти навіть собі не можеш уявити, де опинишся завтра. Буде це місто або город, хто знає?

Кінотуризм

Кінотуризм став популярним після виходу фільму «Код да Вінчі» в 2006 році. 8,5 мільйонів туристів відвідали Лувр після перегляду цієї картини. Так чому б не вибрати якийсь шалений роуд-муві і взяти курс по тих же місцях, що і герої фільму.

On-The-Road-Movie-Hd