Share Button

CouOvcFXYAAY_53

Тепер, забронювати авіаквитки економ класу на рейси авіакомпаній KLM або Air France , можна без урахування багажу. Безкоштовно на борт лайнера дозволено брати лише ручну поклажу. Норми ручної поклажі у авіакомпаній збігаються і включають: чемодан, максимально допустимі габарити якого – 55х35х25 см, а також одну невелику сумку для ноутбука або маленьку дамську сумочку. Вага цих двох предметів не повинна перевищувати 12 кг. Такі тарифи авіаквитків поширюються на всі прямі перельоти між столицею України, Амстердамом і Парижем , а також на авіаквитки на стикувальні рейси в інші європейські міста.

Скільки ж доведеться платити за валізу? Купивши авівквиток на рейс Air France , за багаж вагою до 23 кг , при замовленні заздалегідь, необхідно заплатити 25 доларів в одну сторону . Якщо оформляти перевезення багажу безпосередньо перед вильотом, то вартість підвищується до 35 доларів за місце. Що стосується пасажирів, які забронювали авіаквитки на рейси KLM , то цифри такі ж, однак стягуються в євро: замовлення багажного місця заздалегідь при оформленні авіаквитка – 25 євро , в аеропорту – 35 євро.

На рейсах між містами Європи KLM або Air France ввели аналогічні тарифи на авіаквитки економічного класу, які не включають перевезення багажу, ще в 2013 році, проте до цього року на перельоти в/з Києва вони не поширювалися.

Раніше на перельотах в Україні тарифи авіаквитків, що не включають багаж, ввели авіаперевізники Austrian Airlines, Lufthansa, British Airways, LOT і Aegean Airlines. Нагадаємо, що з 6 червня 2016 року авіаквитки за тарифами без багажу на всі середньомагістральні рейси пропонує авіакомпанія МАУ (на внутрішні перельоти даний тариф не поширюється).