Share Button

????????

ІАТА-агентство Airlife зробило ще один крок до зміцнення зв’язків з українською бізнес-спільнотою. Airlife стало членом однієї з найвпливовіших асоціацій – Спілки українських підприємців (СУП).
Ця подія – новий щабель агентства на шляху до розвитку партнерських відносин, основною метою якого є побудова і розвиток цивілізованого ринку.

Участь Airlife в спілці надасть можливість агентству мати вагоме слово і значимість в профільних заходах, а також спільно з іншими членами організації ініціювати та впроваджувати найбільш ефективні нововведення і пропозиції для створення сприятливого бізнес-середовища, а також знаходити спільні погляди в суперечливих питаннях для різних категорій бізнесу.

Так як найбільш ефективним є створення сприятливих умов для розвитку бізнесу не тільки в окремо взятих сегментах, а для ринку в цілому, члени СУП розробляють програму з розвитку і підтримки окремо для кожного сегмента. Як представник авіаційної галузі, Airlife ініціюватиме ряд проектів, а також буде активно брати участь у вирішенні питань, які існують на всьому ринку України, так і на ринку авіаперевезень зокрема.