Share Button

Qantas запустить найдовший рейс

Авіакомпанія Qantas планує в березні 2018 роки запустити рейс за авіамаршрутом, довжина якого складе 14 498 км або 9000 миль. 17-годинні польоти будуть виконуватися між австралійським Пертом і Лондоном. Це буде найдовший рейс, на якому буде використовуватися Boeing 787 Dreamliner, який повинен буде продемонструвати перевагу більш економічного Dreamliner з двома двигунами, в порівнянні з гігантами з чотирма двигунами Airbus A380. Qantas планує поповнити свій флот літаками Boeing 787 Dreamliner в кінці 2017 року, а розклад рейсів між Австралією і Великобританією оголосять вже в квітні цього ж року.

Bravo Airways поповнила парк

Українська авіакомпанія Bravo Airways поповнила свій парк 5-м літаком. Ним став Boeing 767-200, який буде експлуатуватися на далекомагістральних рейсах в Домініканську Республіку і Занзібар (Танзанія). Рейси до Домінікани і на Занзібар почнуть виконувати в кінці грудня з періодичністю в 10-11 днів. Раніше Boeing 767-200 використовувався однією з йорданських авіакомпаній. Нагадаємо, що флот Bravo Airways складався з 4 літаків MD-82/83 і Boeing 737. Авіакомпанія виконує переважно чартерні рейси, а також має один регулярний рейс за маршрутом Київ-Одеса.

Boeing планує створити літак з панорамними вікнами

Американський концерн Boeing спільно з нідерландською компанією GKN Aerospace планує розробити панорамні вікна для авіалайнерів. Розмір Skyview Panoramic Window складе 1,4 метра на 0,5 метра – це втричі більше стандартного ілюмінатора. Встановити такі вікна поки не можна ні на одне сучасне повітряне судно. Однак уже в 2018 році в небо піднімуться бізнесджети серії Boeing BBJ MAX – туди такі панорамні ілюмінатори встановлюватимуть за бажанням замовника. Інженери Boeing відзначають, що в новітніх літаках Skyview Panoramic Window стане базовим елементом конструкції.

Azal створить дочірню компанію Buta Airways

C метою збільшення потоку туристів до Азербайджану, національний авіаперевізник Azal створить дочірню компанію Buta Airways, яка буде займатися низькобюджетними перевезеннями. Відповідне рішення прийняло правління Azal. Buta Airways буде на 100% належати Azal. Лоукостер буде базуватися в міжнародному аеропорту “Гейдар Алієв” і мати власний штат співробітників і авіапарк на базі літаків Embraer. Очікується, що Buta Airways почне виконувати польоти восени 2017 року. C березня 2016 року Azal надає послуги за зниженими тарифами під брендом AzAlJet на базі авіапарку Azal.