Share Button

Нові рейси до Ізраїлю

Комісія Державіаслужби 27 грудня розгляне ряд питань про видачу призначень українським авіакомпаніям на ізраїльський напрямок. Авіакомпанія МАУ просить розширити частоти на маршрутах Вінниця – Тель-Авів з 2 до 3 рейсів на тиждень, Київ – Запоріжжя – з 7 до 14.

Авіакомпанія Yanair має намір отримати право на щоденні польоти за маршрутом Запоріжжя – Тель-Авів. Крім того, МАУ і Yanair просять розширити їм частоти на маршруті Львів – Тель-Авів (МАУ – з 4 до 5 на тиждень, Yanair – з 2 до 3) і на маршруті Київ – Тель-Авів (МАУ – до 28 рейсів на тиждень, Yanair – з 1 до 7).

Крім того, Державіаслужба запропонувала авіаційній владі Ізраїлю збільшити кількість частот по маршруту Київ – Тель-Авів – Київ до 31 рейсу на тиждень і за маршрутами Львів – Тель-Авів – Львів, Запоріжжя – Тель-Авів – Запоріжжя до 14 рейсів на тиждень кожен.

З України до Грузії відкривається новий рейс

Українська авіакомпанія Dart з 23 грудня почне літати за маршрутом Київ-Тбілісі з вильотом з аеропорту Київ (Жуляни). Рейси виконуватимуться 2 рази на тиждень – по п’ятницях і неділях на літаку Аirbus A320. Державіаслужба дозволила авіакомпанії Dart вийти на даний маршрут у вересні. Нагадаємо, на даний момент Dart виконує регулярні рейси з аеропорту Київ в Афіни і по чартерними програмами – до Фінляндії і Словенії.

Austrian Airlines в квітні запустить нічні рейси до Львова та Одеси

У квітні 2017 року Austrian Airlines відкриє 3 додаткових нічних рейсів з Відня до Львова і Одеси. Зараз в обидва українські міста Austrian Airlines літає тільки вдень. Додаткові рейси поліпшать стикування через Відень до міст США, зменшивши час очікування до мінімально необхідного при стикуванні. Наприклад, стикування при перельоті зі Львова в Чикаго зменшиться з 17,5 годин до 4,5 годин, зі Львова до Нью-Йорк – з 18 годин до 5 годин, з Львова в Майамі – з 17 годин до 4 годин.

Додаткові нічні рейси з Відня до Львова будуть виконуватися по понеділках, середах і четвергах о 23:15 з прибуттям до Львова о 01:30 на наступний день. Вильоти зі Львова до Відня заплановані на вівторок, четвер і п’ятницю о 05:10 з прибуттям до Австрії о 05:50.

Розклад рейсів Відень-Одеса OS621 передбачає вильоти по вівторках, четвергах і неділях о 23:10 з прибуттям до Одеси о 02:05 на наступний день. Повернення до Австрії буде виконуватися рейсом OS622 в 4:35 ранку з прильотом до Відня о 05:50.

Alitalia відновлює рейси з України

Найбільша італійська авіакомпанія Alitalia з 2 травня 2017 року відновить польоти за маршрутом Рим-Київ після тривалої перерви. Рейси виконуватимуться з аеропорту Фьюмічіно щодня о 23:00, з аеропорту Київ (Жуляни) – о 05:00. Час в дорозі в одну сторону складе близько 3 годин. На лінії Alitalia планує задіяти літак Airbus A320.

Мінімальна вартість авіаквитків Київ-Рим в обидві сторони з урахуванням перевезення багажу на даний момент становить близько 253 євро, однак вона може змінюватись за рахунок введення на київському маршруті промотарифів і тарифів без багажу, які застосовуються на європейських лініях Alitalia.