Share Button

shutterstock_243520135

Airline Rating оприлюднив щорічний рейтинг Airline Excellence Awards.
За рейтингом Airline Excellence Awards четвертий рік поспіль в номінації «Авіакомпанія року» перемагає авіакомпанія Air New Zealand. Австралійське видання назвало Air New Zealand «законодавцем індустрії» за рекордні фінансові результати, інновації в обслуговуванні на борту, операційну ефективність, лідерство в питаннях збереження навколишнього природного середовища та вмотивовану команду. Найкращою по комфорту лаунж зон і обслуговуванні внутрішніх рейсів стала авіакомпанія Qantas. Третє місце рейтингу зайняла Singapore Airlines, а четверте – Cathay Pacific. Нагадаємо, авіакомпанія Singapore Airlines в цьому році відновила ультрадальній рейс Сінгапур – Сан-Франциско. Закриває топ-5 рейтингу британська авіакомпанія Virgin Atlantic, правда її результати об’єднані з показниками Virgin Australia.
 
airBaltic скасувала фіксований збір за багаж
Тепер на рейсах латвійського авіаперевізника розмір вартості провозу багажу буде залежити від напрямку і тривалості перельоту. Наприклад, на рейсі Рига – Вільнюс за одне місце багажу вагою до 20 кг треба буде заплатити 9,99 євро. Пасажирам з авіаквитком Рига-Гельсінкі необхідно заплатити 14,99 євро за валізу, при польоті з Риги до Берліна – 24,99 євро. На лінії Київ-Рига збір не змінився і складе 29,99 євро за валізу в одну сторону. Такий же збір буде стягуватися з пасажирів, чиї квитки передбачають стикування, наприклад, Київ – Рига – Гельсінкі або Гельсінкі – Рига – Берлін.
 
Yanair на новорічні свята запустить рейси з Одеси
Авіакомпанія Yanair в період з 22 грудня 2016 р по 12 січня 2017 р буде виконувати регулярні рейси за маршрутом Одеса – Тбілісі з частотою один раз на тиждень. Рейси до столиці Грузії будуть виконуватися по четвергах на літаку Боїнг 737, виліт з Одеси о 16:35, з Тбілісі – 11:10 за місцевим часом.
 
Flydubai збільшив число польотів до Києва до 17 на тиждень
Авіакомпанія збільшила число рейсів Київ – Дубай з 14 до 17 на тиждень. Рейси виконуватимуться по вівторках, четвергах і неділях тричі в день з аеропорту Жуляни, на Boeing 737-800. Новий рейс Flydubai буде виконуватись до 12 січня 2017 року. Вильоти з Києва о 14:45, з Дубаї – о 9:40 за місцевим часом.