Share Button

Аеропорт Тернопіль може відновити прийом рейсів

2 грудня перший заступник голови Тернопільської обласної ради Василь Деревляний повідомив, що аеропорт Тернопіль отримав ліцензію від Державіаслужби України, яка діє 1 рік.

Незважаючи на стан аеропорту і зауваження з боку комісії, Тернопільська обласна рада планує зайнятися реконструкцією аеропорту і найближчим часом відкрити з нього рейси. Які авіакомпанії і які напрями будуть відкриті з аеропорту Тернопіль поки не відомо. Нагадаємо, влітку 2016 року через аеропортів Рівне і Кривого Рогу почали здійснюватися міжнародні рейси.

airBaltic відмовляється використовувати Boeing 737

Латвійська авіакомпанія airBaltic планує продати всі літаки Boeing 737, які вона експлуатує в даний час. На заміну їм флот airBaltic буде укомплектований літаками Bombardier, які виготовляються спеціально для авіакомпанії. Зараз флот airBaltic складається з 13 літаків Boeing 737, з них 4 в лізингу, а 9 у власності авіакомпанії, 1 реактивного Bombardier CS300 і 12 Bombardier Q400 NextGen.

Після 2020 року флот авіакомпанії буде укомплектований виключно бортами Bombardier. Заплановані поставки 34 одиниць Bombardier, які авіакомпанія придбає у власність, а не в лізинг. У 2017 році авіакомпанія планує отримати 6 літаків, в 2019 році – 8, а в 2020 році – ще 4.

Авіакомпанія UM Air почне виконувати польоти з аеропорту Київ (Жуляни)

Українсько-середземноморські авіалінії з 1 грудня почали виконувати регулярні польоти з аеропорту Київ (Жуляни) в Тегеран (Іран), Бейрут (Ліван) і Амман (Йорданія). Рейси до Бейруту будуть виконуватися 2 рази на тиждень, в Тегеран і Амман – 1 раз. Також аеропорт Київ веде переговори з найбільшим бюджетним перевізником Європи – авіакомпанією Ryanair.

Авіакомпанія Emirates запустила найкоротший рейс

Авіакомпанія Emirates виконала перший рейс по найкоротшому регулярному маршруту, на якому використовується літак Airbus A380. 1 грудня найбільший пасажирських авіалайнер здійснив рейс Дубаї-Катар. Відстань між аеропортами Дубая і Дохи становить всього 380 кілометрів.

Сьогодні Emirates використовує A380 на більш, ніж 45 своїх напрямках по всьому світу. Авіакомпанія є найбільшим оператором літаків A380 – вона купила 45% від всіх проданих лайнерів цієї моделі. Влітку авіакомпанія поповнила флот 80-м широкофюзеляжним літаком Airbus А380.

Yanair планує відкрити рейси з регіонів України

Авіакомпанія Yanair отримала дозвол на регулярні польоти з регіональних аеропортів України і на обслуговування декількох напрямків усередині країни. Yanair зможе виконувати рейси в Тель-Авів зі Львова, Чернівців та Кривого Рогу (2 рази на тиждень). При цьому авіакомпанія отримала відмову на виконання рейсу Запоріжжя – Тель-Авів, тому що всі частоти на цьому напрямку зайняті іншою авіакомпанією.

Крім Тель-Авіва, Yanair зможе розширити польоти в Грузію за маршрутами Львів-Тбілісі і Львів-Батумі (2 рази на тиждень). Також Yanair планує відкрити маршрути усередині України, такі як Київ-Львів, Київ-Запоріжжя, Київ-Харків, Київ-Кривий Ріг і Київ-Чернівці (2 рази на тиждень). На даний момент Yanair не виконує перельоти по Україні.