{{locale("BACK")}}
{{buses.passenger.count}}
{{locale("CLEAR_ALL")}}
+380 44 503-63-69
Безкоштовно по Україні
+38 050 375-98-88 +38 067 236-12-43 office@airlife.ua

Оплата

Сплачуйте заброньовані
послуги агентства зручним для вас
способом: в офісі, в банку або при
допомоги платіжних карт.
cards-logo

Автобусні квитки

Забудьте про черги в касах автостанцій. Для того щоб купити квиток на автобус, Вам достатньо мати комп’ютер з доступом в Інтернет і всього кілька хвилин часу. Наша швидка і зручна система допоможе вам купити автобусні квитки на рейси по Україні і в країни ближнього зарубіжжя.

Поїздка на автобусі – це хороша альтернатива поїзду, якщо вам потрібно якомога швидше дістатися до пункту призначення, але ви не готові витрачатися на авіапереліт. Так, наприклад, автобус Київ – Одеса доставить вас до місця призначення за 6 – 8 годин, автобус Київ – Львів – за 8 – 10 годин, а автобус Київ Варшава – за 15 годин, що набагато швидше аналогічної поїздки ЗД транспортом.

Види автобусних квитків

Квитки на автобус бувають 3-ох типів:

 1. Паперові автобусні квитки – це класичні квитки, надруковані на бланках суворої звітності.
 2. Бланк замовлення (квиток з відкладеним друком) – це бланк з кодом, який після оплати на сайті відправляється на ваш email. Його необхідно обміняти на паперовий квиток у будь-якій касі автостанції перед посадкою в автобус. Обмін відбувається без черги.
 3. Електронний квиток на автобус – це електронний бланк зі штрихкодом, який відправляється після оплати на вашу електронну пошту і сам по собі є повноцінним проїзним документом.

(На даний момент продаж електронних квитків на автобус не підтримується, з цього всі інтернет продажі здійснюються тільки за технологією відкладеного друку)

Онлайн замовлення квитків на автобус

 

На даний момент автобусні квитки онлайн в Україні продаються тільки за технологією відкладеного друку. Після вибору і оплати автобусного квитка на ваш email прийде бланк з кодом, який необхідно роздрукувати або переписати і перед посадкою в автобус обміняти на паперовий квиток у будь-якій касі автостанції без черги.

Незважаючи на всі переваги авіатранспорту, поїзд все також залишається прекрасною альтернативою, якщо Вам необхідно швидко і комфортно дістатися до пункту призначення, особливо до невеликих міст, де немає аеропортів.

Широка мережа маршрутів доставить Вас до різних куточків України і країн ближнього зарубіжжя, а менеджери Центру клієнтської підтримки з радістю допоможуть підібрати зручний маршрут і зробити замовлення автобусного квитка.

Замовити

Заповніть поля у формі замовлення квитка на автобус.

Після успішного замовлення менеджери Центру клієнтської підтримки зв’яжуться з Вами для уточнення інформації, зазначеної в заявці, і запропонують варіанти, що найбільше підходять для поїздки.

Режим роботи Центру клієнтської підтримки: Пн-Пт: з 9:00 до 19:00 Сб, Нд: з 11:00 до 16:00

Оплатити

Оплатити замовлення можете будь-яким зручним для Вас способом:

 • оплата готівкою в офісі
 • оплата через кіоски самообслуговування Райффайзенбанку Аваль
 • оплата квитанцією через банк
 • оплата онлайн банківською картою

Читайте докладніше про всі можливі способи оплати..

Оформити

Після повної оплати за автобусний квиток Ви отримаєте маршрутний лист. У разі електронного квитка Вам необхідно роздрукувати дане підтвердження і мати з собою при посадці в автобус. У разі якщо квитки з відкладеним друком, Вам необхідно заздалегідь обміняти даний квиток на станції автовокзалу на паперовий квиток. Також не забудьте паспорт для посвідчення особи.

Специальные предложения каждый день!

Каждый день в нашей группе facebook мы публикуем предложения дня. Также мы можем высылать вам спец. предложения 1 раз в неделю.

  dd подпишись чтобы не забыть!
  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  girl
  Похоже, вы у нас уже 3-й раз!

  Хотите подписаться на нашу рассылку и получать полезные
  материалы, обзоры, а также информацию об акциях и скидках?

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.

  dd
  Я собрала для вас список вещей,
  необходимых для посадки на самолет

  В чек-листе собраны 20 вещей, необходимых для посадки на самолет. Вы можете распечатать этот документ и каждый раз перед вылетом проверять, все ли вы взяли. Оставьте свой e-mail и мы отправим вам PDF документ со списком вещей.

  mail
  Скороее проверяйте почту!

  Если письмо не пришло в течении 10 минут, проверьте папку с нежелательной почтой, письмо случайно может попасть туда.