Share Button

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

З 11 січня 2017 року авіакомпанія British Airways введе платне харчування в економічному класі на внутрішніх і міжнародних європейських рейсах середньої дальності, в тому числі на рейсі Київ-Лондон.

Авіаперевізник стверджує, що пасажири не задоволені існуючим меню на коротких рейсах і хочуть бачити на рейсах British Airways ширший асортимент страв. Однак чому буде введена плата навіть за воду і яким чином це позитивно вплине на асортимент страв, в British Airways не пояснили.

Постачати харчування пасажирам British Airways буде компанія Marks & Spencer. У ціновому діапазоні від 1,3 до 6,5 доларів на борту можна буде купити снеки, салати, сендвічі, чіпси, напої і комплексні ланчі. Оплатити можна буде банківською карткою і милями Avios програми часто літаючих пасажирів British Airways.

Таким чином, базовий набір послуг British Airways в економ-класі на європейських рейсах з 2017 року практично нічим не буде відрізнятися від лоукост Ryanair, а за перевезення багажу, вибір місця і харчування на борту доведеться платити.