Share Button

Головний європейський лоукостер Ryanair опублікував план розвитку на 2017/2018 роки. Розповідаємо, що цікавого чекати від Ryanair.

1. Автоматичний check-in і вдосконалений аккаунт користувача
Лоукостер вводить автоматичну реєстрацію на рейс (у МАУ така є вже давно), причому на рейси в обидві сторони. В особистому кабінеті можна буде зберігати більше інформації для того, щоб купувати авіаквитки швидше.

2.Білети на рейси інших авіакомпаній
Для пасажирів це суцільний win-win, тому що не доведеться порівнювати вартість авіаквитків різних авіакомпаній, Ryanair покаже свої тарифи у вигідному світлі.

3. Пересадочні квитки
Стикувальні рейси будуть зручними, для тих, хто не любить будувати складні маршрути самостійно. У теорії для пасажирів це означає, що якщо раніше авіакомпанія не несло відповідальності за те, щоб пасажир встиг на наступний рейс, якщо попередній затримався з її вини (хоча лоукостер зазвичай пунктуальні, це важливо, щоб бути економною авіакомпанією), то тепер буде.

На цьому місці напружилися традиційні авіакомпанії. Першим подібну послугу запровадить аеропорт в Римі. Згодом Ryanair додасть можливість купувати квитки з пересадкою на рейси інших авіакомпаній. Є інформація, що першими партнерами авіакомпанії стануть – Norwegian і Aer Lingus. Вони літають в Штати, відповідно, можна очікувати привабливі тарифи на квитки на інший континент (правда для цього треба більше рейсів з України).

4.Ryanair вводить реєстрацію на рейс за 2 місяці до вильоту
Ryanair дозволив реєструватися на рейс за 60 днів до вильоту. Ірландський лоукостер Ryanair вводить опцію реєстрації на рейс за 60 днів для пасажирів, які забронювали і оплатили конкретне місце в салоні. Вибирати крісла в літаку можна онлайн на сайті перевізника або в мобільному додатку. Мандрівники з квитками без зазначення місця можуть пройти реєстрацію за чотири дні до вильоту. В цьому випадку невідомо, яке саме крісло дістанеться пасажиру.

Ryanair дозволив реєструватися на рейс за 60 днів до вильоту для пасажирів, які забронювали і оплатили конкретне місце в салоні. Вибирати крісла в літаку можна онлайн на сайті перевізника або в мобільному додатку. Пасажири з квитками без зазначеного місця зможуть пройти реєстрацію за 4 дні до вильоту. В цьому випадку невідомо, яке саме крісло дістанеться пасажиру.

5.Студенти-учасники програми Erasmus Student Network зможуть купувати квитки на рейси лоукостера Ryanair зі знижкою 15%.
Ryanair почав співпрацю з європейською платформою обміну студентів і викладачів EU Erasmus Student Network. Завдяки цьому студенти зможуть купувати квитки Ryanair зі знижкою 15%. Крім того, учасникам програми дозволять провозити один чемодан безкоштовно на додаток до стандартної нормі ручної поклажі до 10 кг.

Ryanair буде також робити щотижневі спеціальні студентські пропозиції для подорожей по Європі.
Erasmus – некомерційна програма Євросоюзу з обміну студентами і викладачами між університетами країн членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини. В рамках програми подавати заявки на отримання стипендій і навчання в університетах Європи можуть також громадяни України.