Share Button

Як говорить відоме прислів’я, де жити, тим богам і молитися. І навіть якщо Ви самий що ні на є атеїст, бувають випадки, коли «молитися» все-таки доведеться. Подорожуючи по різних країнах світу, ми не тільки насолоджуємося місцевої красою, архітектурою та культурою, але і знайомимося зі звичаями і законами країни. Як не впасти обличчям в бруд перед місцевими жителями, як не «попасти на гроші» або того гірше загриміти за ґрати … Ми розповімо Вам про найдивніші і в той же час найбільш значущих заборонах для мандрівників.

Штраф або за грати- на що заслуговує курець?
Тим, хто чув про крихітну гімалайську державу Бутан, суворі закони щодо паління не будуть новиною. Але тим, хто ще й не думав оформляти авіаквитки в Бутан, з’явиться справжній привід зацікавитися – в світі все-таки є держава, де немає цигарок! Нехай дуже маленьке, але є! Звичайно, згідно із законодавством, закурити Ви зможете, але лише в тому випадку, якщо при собі у Вас буде касовий чек, що підтверджує покупку цигарок в іншій країні. Якщо його не буде, тут два варіанти: в кращому випадку штраф в розмірі 175 євро, в гіршому – потрапити до в’язниці. Також суворе покарання чекає тих, хто надумає продавати тютюн бутанцям. Тому перш ніж ризикувати гарненько подумайте, чи варто?

no_smiking

Хочеш заплатити за гру в сніжки?
Забронювали авіаквитки в Бельгію на зимовий відпочинок – приготуйте гроші на розваги і не забудьте вписати туди гру в сніжки. Так, як це не дивно, але місцева влада п’яти населених пунктів в бельгійській провінції Фландрія ввели адмінштраф за гру в сніжки на вулицях міст. За таку зимову забаву доведеться заплатити мінімум 100-120 євро. Якщо бельгійська поліція зловить за метанням сніжок дитину, оштрафують його батьків. Так що будьте пильні, не відпускайте дітей самих на засніжену вулицю!

playinsnow_yukigassen

Будь обережний – монети не приймаються!
Купуючи авіаквитки в Канаду , подбайте про свій гаманець, точніше про його наповнення. Справа в тому, що в країні не прийнято розплачуватися дрібними грошима – продавець просто не прийме мішок монет. Відповідно до закону, одноцентними монетами можна оплачувати покупку, вартість якої не перевищує 25 центів, по 5 центів можна дати не більше 5 доларів, а монетами від 10 центів і до 1 долара можете нарахувати 25 доларів. Однодоларові купюри прирівнюються до монет – максимум 25. З огляду на всю складність ситуації, після оформлення авіаквитків приділіть час для складання бюджету та упаковки готівкових коштів. А щоб уникнути складнощів – розплачуйтеся кредиткою!

?????????

Обережніше з вином!
У Болівії звичайна вечеря в ресторані з пляшкою вина може влетіти в копієчку, особливо якщо за столиком жінки. Згідно з місцевими законами жінці заборонено випивати більше одного келиха вина, адже алкоголь не дуже добре впливає не тільки на моральну, але і сексуальну поведінку. Розплата представниць прекрасної статі чекає значна: по-перше, штраф у розмірі до 100 доларів, по-друге, офіційне підстава для розлучення. Так що, милі жінки, контролюйте себе, інакше залишитеся без чоловіка!

slide-rest-2

Образив Пхуміпона Адульядета або його сім’ю – сядеш до в’язниці!
Це в першу чергу стосується тих, хто придбав авіаквитки в Таїланд . Місцеві жителі з надзвичайною повагою ставляться до короля Пхуміпон Адульядет і його близьких і вимагають того ж від туристів. Будь-яке криве слово на адресу монарха або королівської сім’ї загрожує не дуже приємними наслідками, наприклад, позбавленням волі на 10 років (а то і більше). Тому запам’ятайте раз і назавжди, оформивши авіаквитки в Таїланд, забудьте про короля цієї країни, не кажіть про нього погано, а краще і не думайте.

250_1