Share Button

Якщо Ви шукаєте натхнення, хочете відчути всю силу і величність природи або просто жадаєте побачити, те від чого захоплює дух – нам є чим Вас здивувати. Точніше здивуємо не ми, а те, що Ви переживете, відвідавши хоча б одне місце з даного поста. На щастя, на Землі ще залишилися куточки, які не піддавалися «знущанням» людини, і вони зачаровують своєю незайманою красою, неперевершеним дизайном і силою своєї енергії. Від Вас потрібно лише бажання і, звичайно ж, авіаквиток на літак, що летить в потрібному напрямку.

Аризонська хвиля, США
Опинившись на кордоні між американськими штатами Юта і Арізона, Ви поринете в світ піщаних «хвиль» найхимерніших форм. 190 мільйонів років за допомогою сил вітру і дощу природа перетворювала звичайні піщані дюни в скелі. Побачити сьогодні Арізонську хвилю в її природньому вигляді можна лише тому що, щоб зберегти цілісність екосистеми, місцева влада заборонила прокладати тут дорогу. Тому знайти хвилю не так просто, а деяким відвідувачам і зовсім не вдається. Крім того, не варто думати, що оформивши авіаквиток в США, Ви зможете відправитися на пошуки хвилі. Справа в тому, що в день опинитися серед піщаних скель дозволено лише 20 особам, перші 10 місць розігруються онлайн за чотири місяці до подорожі, а друга десятка – на 89 шосе в Арізоні за день до екскурсії.

orange2

Річка Ріо Тінто, Іспанія
До створення цієї краси рука людини все-таки торкалася, але це лише додало місцю незвичайності. З давніх часів добуваючи тут мідь, золото і срібло, уздовж річки утворилося багато кар’єрів і шахт, а важкі метали пофарбували воду в темно-червоний колір. Тепер, купивши авіаквитки на літак в південно-західну Іспанію, можна своїми очима побачити річку подібну до тих що, на думку вчених астробіологів з НАСА, знаходяться на поверхні, наприклад, Марса або Венери. Але, на жаль, не дивлячись на всю красу, купатися в цих водах не вийде – через забруднення металами вода в Ріо Тінто вкрай отруйна за своїм складом. Тому летимо насолоджуватися видом і робити незабутні селфі.

rio-tinto-red-river-kamni

Острів Сокотра, Ємен
Цей куточок нашої планети припаде до душі всім шанувальникам екотуризму. Авіаквитки варто оформляти на літак до Ємену, а звідти добиратися на Сокотру, в північно-західну частину Індійського океану. Тут можна насолодитися природою, що збереглася ще з доісторичних часів. Завдяки розташуванню острова і клімату, рослини тут найнесподіваніших химерних форм, а деяких представників фауни Вам не вдасться побачити більше ніде на Землі. Сприятливим часом для подорожі на Сокотру вважається період з грудня по квітень. Туризм на острові тільки починає розвиватися, але знайти готель чи придбати місце для кемпінгу не складе великих труднощів.

9086fc443873e507756459c9cee28b75_1024_768

Плямисте озеро Клілук, Канада
Ця водойма є унікальною не тільки своєю назвою, а й складом, завдяки якому, власне кажучи, світ і отримав ще одне красиве місце. Знаходиться озеро в Канаді, і його води просто переповнені солями і різними мікроелементами. І ось влітку мінеральні солі тверднуть під променями сонця і утворюють так звані перешийки, по яким можна сміливо ходити між утвореними мікроозерами. Цікаво також те, що вода в цих озерцях «пофарбована» в різні кольори, які залежать від переважаючого мінералу в складі, а також від пори року. Але не поспішайте збирати валізи і бронювати авіаквиток на літак до Канади. Справа в тому, що територія, на якій розташоване озеро Клілук, перебуває в приватній власності, і огороджене парканом. Але якщо Ви вже дуже сильно зацікавлені, можна заплатити місцевим приватникам і все-таки пройти до водоймища. В іншому випадку, можна насолодитися видом на Клілук з траси, що проходить поблизу великої траси.

16

Дорога гігантів, Ірландія
Це місце зовсім не випадково виявилося в нашому списку. Оформивши авіаквиток в Північну Ірландію, можна відчути всю силу і велич навколишнього світу. На узбережжі Козвей-Кост кілька десятків тисяч кам’яних стовпів, з’єднаних між собою, утворюють Мостову гігантів, «що йде» в океан. Згідно з дослідженнями, базальтові колони в основному шестикутної форми (але бувають і чотирьох, п’яти або восьмикутні) утворилися в результаті стародавнього виверження вулкана. Але місцеві легенди мають свою історію, послухати яку слід, ступаючи з колони на колону у вод Атлантичного океану.

56294493