Share Button

27 жовтня авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», Singapore Airlines, Brussels Airlines та аеропорт «Бориспіль» організували проект «Один день із життя аеропорту» на території аеропорту (KBP).

Основні переваги та зручності для пасажирів:

• У терміналі D аеропорту представлено Self Check-in (онлайн реєстрація). А послуга Fast Line допомагає пасажирам без черг, в супроводі агента пройти реєстрацію на рейс.

• Доступ до бізнес-залів аеропорту «Бориспіль» надається власникам MasterCard та Priority Pass, де безкоштовно пропонують сніданки, чай, каву та безліч страв на будь-який смак. Також послугами бізнес-залів можуть скористатись і пасажири економ-класу за умови доплати та наявності вільних місць.

• Багажне відділення – це ціле підземне містечко. Багаж, який був зданий пасажиром, проходить 5 рівнів перевірки і сканування на безпеку. По всій території багажного відділення встановлено камери. Рентген фотографія кожної одиниці багажу дає можливість встановити вміст в кожній контрольній точці. Завдячуючи роботі працівників багажного відділення та автоматизації, збереження речей та рівень авіабезпеки досить високий. Також на території багажного містечка детективи працюють разом із спеціально навченими собаками, які можуть в будь-який момент виявляти небезпечні речі.

• SKY FOOD – кейтерингова компанія в аеропорту «Бориспіль». 20 000 порцій – це норма вироблення в день, та одночасно в цеху ідеальна стерильність. Після приготування страви миттєво охолоджують та готують до відправлення на літак.

Поширені запитання пасажирів:

1. Чи складно пройти реєстрацію в кіоску самореєстрації авіакомпанії МАУ в аеропорту?

– Дуже просто. Інтерфейс кіосків Self Check-in такий же, як і на сайті МАУ, і відповідно процедура така ж. Крім того, працівники обслуговуючої хендлінгової компанії активно в цьому допомагають пасажирам.

2. Клієнт турбується, що може не встигнути на свій стикувальний рейс в аеропорту «Бориспіль». Як можна прискорити проходження контролю?

– Послуга Fast Line доступна як на виліт і приліт, так і для трансферних пасажирів. Замовити послугу можна заздалегідь або безпосередньо перед вильотом, оплатити також можливо через Приват24.

3. Раніше багато писали в соціальних мережах про зникнення особистих речей з реєстрованого багажу. Чи безпечно зараз здавати багаж?

– В аеропорту «Бориспіль» цілодобово працює детективна служба, діяльність якої мінімізує ризики несанкціонованого доступу до багажу пасажира. Багаж в свою чергу, вирушаючи зі стійки реєстрації в багажне відділення, проходить 5 рівнів перевірки, фіксується камерами відеоспостереження, штрих-коди на багажних бирках скануються спеціальними пристроями, і багаж автоматично розподіляється по необхідних рейсам.

Ознайомитись з презентаціями авіакомпаній МАУ, Singapore Airlines, Brussels Airlines можливо за посиланням.

Нагадуємо, що замовляючи авіаквитки у Airlife, можна одночасно замовити і ВІП-обслуговування будь-якого рівня від перебування у бізнес-залі аеропорту до індивідуального сервісу для пасажирів, що прилітають чи відлітають. Для уточнення деталей, просимо звертатися до Центру Клієнтської Підтримки.