Share Button

Пасажирка літака авіакомпанії Xiamen Air, який готувався до вильоту з міжнародного аеропорту Пекіна, з цікавості відкрила аварійний вихід, що привело до скасування рейсу.

Інцидент стався 12 червня. Близько 11.30 за місцевим часом рейс MF8118 з Пекіна в Сямень готувався до вильоту. Бортпровідник проводив необхідний інструктаж пасажирам, які сиділи в 48-му ряду біля аварійного виходу, і пояснював, «що в штатній ситуації не потрібно чіпати ручку аварійного виходу». У цей момент жінка, що сиділа в 49 ряду біля вікна, потягнула за аварійний важіль, розповів журналістам представник авіакомпанії Xiamen Air. Поліція затримала жінку на 12 днів, а рейс довелося скасувати.

Пасажирка, після того як почула, що ручку аварійного виходу можна чіпати лише в екстрених випадках, вирішила спробувати зробити це «в штатній ситуації». За словами представника авіакомпанії, жінці було цікаво подивитися, що станеться, якщо «потягнути за ручку, яку не можна чіпати».
У момент інциденту на борту знаходилися 113 чоловік, їх довелося пересадити на інші рейси.

Незважаючи на те, що трап не отримав пошкоджень, мінімальна вартість ремонту складе близько 100 тисяч юанів (близько 14 700 доларів). Експерти відзначають, що пасажирка також повинна відшкодувати заподіяну економічних збитків.