Share Button

748 798 745

Авіакомпанія Королівські Голландські Авіалінії ( KLM ) запускає унікальний проект, який дарує можливість познайомитися з Амстердамом через його жителів!

Послуга Layover with a local ( «Зупинка з місцевим мешканцем») дозволить мандрівникам, які очікують наступний виліт в амстердамському аеропорту Схіпхол, зустрітися і познайомитися з жителями Амстердама, які із задоволенням покажуть місто.

Додаток Layover with a local, який можна завантажити на сайті авіакомпанії, зіставляє профілі мандрівника і місцевого мешканця в соціальних мережах, і обирає ідеального компаньйона, який має такі ж інтереси. Це дозволить пасажиру KLM перетворити очікування в аеропорту Схіпхол в екскурсію по Амстердаму і дізнатися багато цікавої інформації.

Після здійснення посадки в аеропорту Схіпхол додаток надсилає пасажиру інструкцію, а також безкоштовний квиток на поїзд Dutch Railways до центру Амстердама, де пасажира очікує місцевий мешканець. Після закінчення зустрічі додаток допоможе мандрівнику вчасно повернутися в аеропорт.

Додаток «Layover with a local» буде доступно з середини березня, а послуга в першу чергу буде запропонована мандрівникам, що вилітають з США, Канади та Італії.