Share Button

У понеділок вже з ранку було абсолютно ясно: справжнісінька весна в розпалі. І від цього було радісно, тому що сонячна погода означала одне: ретельно сплановане і довгоочікуваний для команди Airlife «зелений» захід – висадка саджанців в рамках соціального проекту з облагороджування Києва MY Zеленій Бренд – безумовно відбудеться.

І воно таки відбулося!

З самого ранку, озброївшись лопатами, граблями та лійками, наша команда приступила до висадки. Місце обрали не випадкове: острівець зелені вирішили зробити в сквері імені Чкалова – легендарного льотчика світової авіації, командира екіпажу літака, що здійснив перший безпосадочний переліт через Північний полюс з Москви до Ванкувера.

Ентузіазм переповнював. Перехожі посміхалися, коли бачили наші старання і зусилля, а нас це тільки підбурювало. І всього за пару годин команда Airlife дала життя 120 саджанцям спіреї японської!

Скажемо чесно, результат радував око і душу.

Чудовий день, відмінна фізична розминка, заряд позитивними емоціями, можливість зібратися нашою командою поза офісом і звичайно, корисна справа для улюбленого міста – прекрасний початок тижня!

Тепер, прогулюючись по Києву, наша команда точно знає, що не тільки «прикрасила» його в біло-рожеві кольори, а й подарувала частинку своєї любові, яку, сподіваємося, відчують і мандрівники, які приїдуть в наше чудове зелене місто!