Share Button

14568004_1206925169378441_80166354656752133_n

9 жовтня 2016 року в серці Києва, не дивлячись на дощову погоду, стартував Wizz Air Kyiv City Marathon. В рамках великого київського марафону також пройшов благодійний забіг «Здійсни мрію» на дистанцію 2 км, в якій взяла участь команда Airlife.

Головною метою забігу для команди Airlife стала допомога дітям, адже цей захід зі справжньою надією. Гроші, зібрані на благодійному забігу, перераховані в благодійний фонд «Запорука», для розвитку Центру для дітей з онкозахворюваннями «Дача».

Подібного центру в Україні не існує. У Центрі постійно працюють на волонтерських засадах вихователі і психолог. Щосереди проходять перегляди фільмів в Кіноклубі «Дача», а по п’ятницях День Кулінара, діти і батьки із задоволенням готують смакоту і нерідко відвозять подарунки в лікарню іншим дітям.

Тут склалася добра традиція спільно святкувати дні народження та загальнодержавні свята, адже комусь доводиться лежати в лікарні на Новий рік або в Святвечір. До речі, назва Центру дали самі діти, тому що хоч і планувалося, що він буде називатися «Посмішка», але назва не прижилася, адже для сімей Центр – це куточок, де вони відпочивають від лікарняних стін, як на дачі.

Компанія Airlife вже кілька років допомагає благодійному фонду «Запорука» авіаквитками для відправки дітей в місця лікування.