Share Button

Якщо Ви впевнені, що купити авіаквиток в майбутнє неможливо, то поспішаємо повідомити, що Ви помиляєтеся. Вже зараз можна сісти на літак в своїй країні і опинитися там, де час крокує далеко вперед. Хочете побачити, як буде виглядати життя через кілька десятків років – швидше бронюйте авіаквитки, збирайте валізи, і вперед назустріч новим відкриттям.

Масдар, Абу-Дабі, ОАЕ
Дістатися до першого в світі еко-міста не так вже й складно, достатньо лише витратити від 456 доларів і придбати авіаквитки в Абу-Дабі. Звідти до проекту майбутнього високотехнологічного екологічного містечка всього 17 км. Це справжній рай для грінпісовців: все місто забезпечується поновлюваними джерелами енергії, тут в атмосферу викидається мінімальна кількість вуглекислого газу, відходи міської діяльності стовідсоткову переробляються, в місті заборонено їздити на автомобілях (замість них автоматичний транспорт), а автодороги розташовані вже за межами еко-міста. На жаль, Масдар досі пустує. Сьогодні тут живе близько ста студентів і люди, які охороняють порожні будівлі. Хочеться вірити, що в недалекому майбутньому Масдар буде не просто проектом, а найкращим містом планети.

59e452_0e552c5d9bd6474b9b8e4a896bff1d14

Сонгдо, Південна Корея
Проект цього розумного міста почали втілювати в реальність ще в 2003 році, і вже зараз в ньому живе близько 40 тисяч людей, не рахуючи тих 55 тисяч, які щодня їздять в Сонгдо на роботу. Сьогодні це найбільший «розумне» місто в світі, яке оснащують найостаннішими технологічними новинками (хоча його площа всього шість квадратних кілометрів). У ньому все, як у фантастичних фільмах про майбутнє: за допомогою комп’ютера Ви можете управляти практично всім навколо. Але, на думку фахівців, звичайна людина не відразу зрозуміє, що він знаходиться в інтелектуальному місті. Щоб повністю це зрозуміти, потрібно жити в цьому місті і вдосконалюватися разом з ним. Тому купуючи авіаквиток в Південну Корею, не поспішайте розлучатися з цією країною. Загляньте в Сонгдо, може, у Вас виникне бажання там залишитися.

656576

Корнуолл, Великобританія
Щорічно Англія приваблює безліч туристів, але тільки деякі з них відвідали справжній сад майбутнього під вічним назвою «Едем». На території величезного ботанічного комплексу в наближених до природних умов ростуть рослини з усіх точок земної кулі, а над ландшафтним дизайном працювали кращі фахівці. Сам сад – це дві великі оранжереї в формі декількох куполів. Особливо вражаюче ці купола, дуже схожі на бджолині стільники, виглядають вночі, коли включається підсвічування і весь «Едем» сяє зсередини. Тут регулярно проходять різні ярмарки, взимку заливають ковзанку, є кафе-бар і щорічно проходить ефектний масштабний музичний фестиваль Eden Sessions. Щоб на власні очі побачити сад майбутнього і доторкнутися до унікальних рослин, придбайте авіаквитки на найближчий рейс до Лондона, а звідти на автобусі або електричці до Корнуолла. Якщо скористатися послугами дискаунтера Wizz Air , то авіаквитки до Лондона обійдуться Вам від 66 доларів. Повірте, витрачені гроші і зусилля того варті.

Eden-project03

Мерен, Швейцарія
Європейська організація з ядерних досліджень – місце, де наука крокує швидше часу. Тут звичайна людина зможе зрозуміти, що таке космос і як працює кишеньковий прискорювач частинок (який навіть дозволять потримати в руках). А якщо Ви правильно підберете час і попередньо внесете своє ім’я до списків, то Вам пощастить спуститися до Великого андронного колайдеру.
Екскурсії в найбільшу лабораторію фізики високих енергій здійснюються абсолютно безкоштовно, тому витратитися доведеться лише на авіаквитки. Пункт призначення – Міжнародний аеропорт Женеви, звідки дістатися до Мерена не складе ніяких труднощів і не займе багато часу.

295 355 698

Тусон, США
Тільки в одному місці на Землі можна по-справжньому зрозуміти всю важливість повітря і води для людини – в «Біосфері-2». Це замкнута екосистема з власним лісом, річками, пустелею, саванами і міні-океаном. Колись в ході експерименту тут намагалися вижити вісім добровольців, вони насилу «протягнули» два довгих роки, але для себе точно з’ясували, що означає природа для людства. Сьогодні полишений рай (так його називають) відкритий для відвідувань і цим неодмінно варто скористатися. Вхідний квиток коштує 25 доларів. Авіаквитки, звичайно, обійдуться дорожче, але хіба витраченими грошима можна оцінювати подібну подорож.

5731916393_13397cca1b_b

Осака, Японія
Японці – нація майбутнього, яка живе в сьогоденні. Ті, хто побував в Осаці, неодмінно погодяться з цим. Для нас все в цьому місті далеко попереду, а місцеві жителі дивляться ще далі. Якщо Ви хочете оцінити Осаку, бронюйте авіаквитки на рейс, який прибуває вночі – саме цей час доби розкриває всю його красу.

????????????????? ??????????????