Share Button

Без имени-2

Незважаючи на велику популяризацію повітряного транспорту, в Україні подорож на поїзді не втрачає своєї популярності. Обидва ці варіанти по-своєму вигідні, тому говорити про те, що якийсь із них гірший ми не будемо. Розглянемо переваги кожного з них, порівняємо, і можливо, допоможемо визначитися – яким видом транспорту вигідніше подорожувати по Україні: літаком або поїздом.

З метою економії, що завжди популярно серед мандрівників, розглянемо вартість авіаквитків на літаки за два місяці до передбачуваної дати вильоту, ціни на залізничні квитки – за один місяць до початку подорожі.

Київ-Одеса

Напередодні літа одним з найпопулярніших маршрутів серед українців стає Одеса. Дістатися туди не складе великих труднощів, та й, втім, великих витрат. Отже, вартість авіаквитка в економ класі на регулярні рейси Київ-Одеса від 2 279 грн , час перельоту становить всього 60 хвилин.

Найдешевший квиток на поїзд в одну сторону обійдеться пасажиру від 260 грн, при цьому доведеться майже 13 годин задовольнятися ліжком в плацкартному вагоні. За місце в купе і 9-годинний переїзд доведеться віддати від 694 грн .

Київ-Харків

Маршрут до студентської столиці України завжди був популярний. Саме тому краще купувати квитки по даному маршруту завчасно. Для тих, хто не бажає витрачати час на переїзди слід звернути свою увагу на пропозиції авіакомпаній. Рейси Київ-Харків, тривалістю в 1 годину, щодня виконують МАУ. Вартість найдешевших авіаквитків в обидві сторони в економ класі – від 2 044 грн .

Економні студенти можуть скористатися послугами наземного транспорту. Наприклад, з Києва до Харкова (поїзд Мукачево-Харків) в купейному вагоні і назад за аналогічним маршрутом обійдеться пасажиру в 820 грн , при цьому на дорогу в одну сторону доведеться витратити 6,5 годин. Залізничні квитки в плацкарті на поїзд Львів-Харків “туди-назад” коштують від 360 грн (час у дорозі – 9 год 10 хв). Домчати до Харкова за 8 годин на столичному експресі можна за 260 гривень, правда доведеться задовольнятися вагоном другого класу і переїздом в сидячи.

Київ-Львів

Львів – це один з найпопулярніших туристичних центрів України. У ньому все просякнуте історією, культурою і традиціями. Щоб швидше зануритися в цю атмосферу, бронюйте квитки Київ-Львів на рейс МАУ. Вартість авіаквитка в обидві сторони від 2 176 грн .

Значно дешевше, але в той же час і довше буде поїздка до Львова з Києва на поїзді. Квиток в плацкартний вагон в обидві сторони можна купити від 300 гривень, витративши при цьому по 13 годин на дорогу туди-назад. А ось квиток в купе поїзда Мукачево-Харків, який доставить Вас з Києва до Львова за 7 год 15 хв, буде стояти від 855 грн (при покупці квитків в обидві сторони).

Київ-Івано-Франківськ

Даний напрямок користується популярністю у тих, хто бажає побачити красу Карпат, адже Івано-Франківськ можна вважати відправною точкою до більшості з них. Авіаквитки на лайнери МАУ можуть доставити Вас в це файне місто менше, ніж за 1,5 години. Авіаквитки на подібні рейси обійдуться від 2 266 грн в обидві сторони.

Заощадити в грошовому, але ніяк не в часовому плані допоможе «Укрзалізниця». Квиток «туди-назад» в плацкартному вагоні коштує від 330 гривень, в купейному – від 562 грн . При цьому насолоджуватися переїздом Вам доведеться майже 12,5 годин в одну сторону.

Київ-Дніпропетровськ

Квитки на літак Київ-Дніпро в обидва боки можна купити за 3 186 грн . Шанувальники бюджетної подорожі можуть підшукати собі квитки з Києва в Дніпропетровськ і назад в плацкартному вагоні всього за 342 грн, в купейному вагоні вартість квитків зростає до 606 грн . Така поїздка займе у майже 8 годин часу.

Київ-Запоріжжя

Забронювати квитки Київ-Запоріжжя-Київ можна починаючи від 2 046 грн . Заплатити за поїздку в плацкартному вагоні доведеться мінімум 325 грн .

Можна зробити висновки, що звичайно ж в ціновій складовій квитки на поїзд виграють, але якщо Вам треба бути в іншому місті в найкоротший час – обирайте авіаквитки. До всього, в гарячий сезон квитки на поїзд буває важко дістати, а авіаквитки залишаються. Чому віддати перевагу – це справа кожного. Головне, щоб було бажання подорожувати і відкривати для себе красу нашої рідної країни.