Share Button

MAU
У зв’язку з тим, що виросла величезна популярність і затребуваність у прямих маршрутах на лініях Львів – Рим і Львів – Тель-Авів авіакомпанія MAU вирішила продовжити програму польотів на рейси до кінця літнього сезону, а також в подальшому – на весь зимовий період 2015-2016 р.

Маршрути Львів – Рим – Львів і Львів – Тель-Авів – Львів здійснюються на сучасних літаках «Боїнг – 737 » і « Ембрайєр – 190 » з обслуговуванням бізнес клас і економ клас.

«Традиційно влітку авіакомпанія МАУ пропонує жителям регіонів розширені можливості для подорожей, виконуючи прямі сезонні рейси з міст України за кордон. Так, на власних рейсах і спільно з авіакомпаніями-партнерами у 2015-му ми забезпечили жителям Львова та регіону можливість якомога швидше дістатися до Тель-Авіва, Мадрида, Баку, Болоньї, Відня та Риму. Напрямки в Тель-Авів і Рим виявилися найбільш популярними і затребуваними, на що ми в МАУ прийняли рішення продовжити програму прямих польотів зі Львова в столиці Ізраїлю та Італії до кінця літнього сезону, а також передбачити дані маршрути в розкладі Зима 2015-2016 » – зазначила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

Вартість авіаквитка економ класу ( в обидві сторони ) з урахуванням всіх зборів і податків становитиме: Львова – Рим від 3834 грн., Львів – Тель-Авів – від 6742 грн. (ціна може варіюватися залежно від коливань курсу гривні до долара США). Авіаквитки з Риму і Тель -Авіва до Львова можна купити за ціною від 215-289 EUR.

20.08.2015

airlife.ua