Share Button

1457519875_22

Авіакомпанія МАУ розширить схему застосування тарифів «тільки ручна поклажа», поширивши його на акції і мінімальні тарифи економічного класу.

6 червня 2016 року стартує продаж квитків згідно з новими умовами перевезення для подорожей з 20 червня на всіх міжнародних рейсах в/з Києва та регіонів України. Виняток становлять внутрішні і далекомагістральні рейси МАУ.

У вартість квитка за тарифом «тільки ручна поклажа» входить стандартна норма провозу ручної поклажі. Учасники Panorama Club Premium, які забронювали авіаквиток по тарифу «тільки ручна поклажа», можуть провезти 1 місце зареєстрованого багажу вагою до 23 кг і збільшену норму ручної поклажі вагою до 12 кг.

Так, подорожуючі без багажу, зможуть економити від 10% до 40% від тарифу.

Для перельотів в обидві сторони тарифи «лише ручна поклажа» можуть комбінуватися з тарифами, що включають норму безкоштовного провозу багажу.

У разі якщо пасажиру, який оплатив квиток за тарифом «тільки ручна поклажа», в подальшому необхідно летіти з багажем, перевезення першого місця багажу в одну сторону обійдеться в 30 USD/25EUR (на рейсах до/з Тель-Авіва 60 USD/55 EUR) . При оплаті провезення багажу не пізніше, ніж за 24 години до вильоту рейсу діє знижка в розмірі 50% на перше, друге і кожне наступне місце багажу.

Як і раніше, придбати квитки з включеним до вартості зареєстрованим багажем можна на всі рейси МАУ.