Share Button

CmYAZAUXYAAmZln

KLM – перша в світі авіакомпанія, яка буде пригощати пасажирів розливним пивом на борту своїх літаків. Перевізнику вдалося спільно з фахівцями пивоварної компанії Heineken вирішити проблему розливу пива на висоті в 11 тисяч метрів – для цього винайшли спеціальний пристрій.

Авіакомпанія KLM планує використовувати його на міжконтинентальних рейсах. В авіакомпанії зазначають, що розливне пиво цінується вище, ніж банкове, тому давній партнер KLM компанія Heineken взялася за вирішення нетривіального завдання, щоб порадувати авіапасажирів.

Так як тиск в літаку набагато нижче, ніж на землі, звичайний пивний кран в повітрі повноцінно не працює. Поекспериментувавши з конструкцією з крана, барильця, компресора і системи охолодження, інженери компанії створили спеціальний пристрій, здатний налити ідеальну пінту пива. Однак для того, щоб воно вмістилося в візку провідника, їм довелося відмовитися від охолодження напою. Чотири бочки на кожен рейс будуть поставлятися вже охолодженими, а далі температура пива буде підтримуватися на рівні 5°C.

Зараз KLM чекає оформлення дозвільної документації, щоб використовувати пристрій для розливу пива на борту. В авіакомпанії сподіваються, що свіже холодне пиво пасажири зможуть продегустувати на висоті вже в серпні.

У компанії відзначили, що постійно знаходяться в пошуку “типових голландських продуктів”, які б відрізняли KLM від інших компаній.