Share Button

Естонський національний авіаперевізник — авіакомпанія Nordica 25 квітня розпочала виконувати рейси з Талліна в Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни).

Як повідомив журналістам керівник міжнародних продажів компанії Діпак Ахлуваліа, Nordica в партнерстві з авіакомпанією LOT Polish Airlines (Польща) на сьогодні виконує два рейси на день з Талліна в Міжнародний аеропорт «Бориспіль», а в аеропорт «Київ» буде літати тричі на тиждень.

Флот компанії, за його словами, налічує 18 регіональних літаків: 12 бортів Bombardier CRJ і шість літаків АТR. Компанія має у своєму розпорядженні вісім баз у Європі.

Ахлуваліа уточнив, що з Талліна власні рейси Nordica виконує на шести літаках по 21 напрямку, на інших бортах вона виконує рейси для таких компаній як LOT, SAS та ін.

«Основний потік на маршруті Київ-Таллінн — представники бізнесу та туристи. Причому перші складають 60% потоку. Також на цьому маршруті ми бачимо 40% -е зростання продажів квитків», — підкреслив Ахлуваліа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Qatar Airways збільшує частоту польотів по маршруту Київ – Доха

За його словами, на рейсах компанії 60% складають пасажири, які летять «point-to-point» і 40% — транзитом.

Говорячи про авіаційні збори в аеропортах, він зазначив значну різницю між Києвом і Таллінном. Наприклад, якщо у Києві в середньому авіазбори становлять $20 за пасажира, то в Таллінні — EUR7.

Відповідаючи на питання про плани розвитку флоту, Ахлуваліа зазначив, що в поточному році компанія не буде купувати літаки, а сконцентрується на вдосконаленні сервісу. Говорячи про плани в Україні, він коротко сказав, що у компанії є ідеї, але, на жаль, немає бажаного рівня пасажиропотоку.

На нашому сайті Ви можете вже зараз купити авіаквитки до Таллінну на потрібні Вам дати.