Share Button
?????????????????????????????????????????????????

СК «Арсенал Страхування» за підтримки Airlife впровадила свою IТ-платформу в систему бронювання авіаквитків глобального провайдера Travelport.

В кінці березня поточного року стартував спільний проект по інтеграції ІТ-платформи компанії AIWA в онлайн-рішення бронювання авіаквитків глобальної дистрибутивної системи Travelport від СК «Арсенал Страхування», яка покликана стати незамінним і зручним помічником для мандрівників і туристів.

Ініціатором цього проекту виступило провідне агентство з продажу авіаквитків Airlife, що займається консолідацією бронювань турагентств по всій території України на основі власного ІТ-рішення, що включає контент авіакомпаній як українського, так і європейського ринків.

Супутні послуги, які може отримати клієнт під час бронювання авіаквитка, зараз є пріоритетним завданням для ІТ-рішення агентства. Туристичне страхування є не просто обов’язковою законодавчою нормою, а й гарантією безпечного перебування громадян України за межами країни.
   
Дане нововведення буде орієнтовано, насамперед, на туристів, які вважають за краще планувати свої подорожі самостійно, хоча туристичні компанії також знайдуть його корисним. Тепер при купівлі авіаквитка досить відзначити галочкою блок «Страхування» і вибрати цікавий страховий поліс: життя, багажу або майна. Так, зробивши всього кілька кліків, можна відразу купити і авіаквитки, і страховку – швидко, зручно і безпечно.