Share Button

flight-delays-374377

Вам колись доводилося чекати? Просто сидіти, склавши руки, N годин і чекати? Ви пам’ятаєте це почуття, коли нерви вже на межі, ти збираєш все волю в кулак, щоб не зірватися на когось, і змушуєш себе відволіктися. І, як на зло, в цей момент твій мозок просто починає ігнорувати твій месседж і відмовляється приймати будь-яку інформацію, якою б важливою вона не була. У такі моменти головне постаратися заспокоїтись і «вичавити» з обставин що склалися по-максимуму.

Уявімо, що ми приїхали в аеропорт, з величезними валізами і поспішаємо зареєструвати наш авіаквиток по маршруту, скажімо, Київ-Мальта, дивимося на табло вильоту і прильоту літаків, і тут розчарування повертає нас з мрій про прекрасний відпочинок в реальний світ – «ЗАТРИМАНО». Тепер ви не розлучитеся з цим словом, поки не ступите на борт літака.

Рейс затримали, що робити?
По-перше – звернутися до співробітника авіакомпанії, який повинен пояснити причину затримки і розповісти, що далі робити. Якщо вам не надали авіаквиток на інший літак, то залишається, знову-таки, чекати.
 
Час очікування не обмежен, тому ви повинні знати, що можете вимагати від авіакомпанії, яка затримує літак:

  • подбати про зберігання вашого багажу
  • забезпечити вас доступом до кімнати матері і дитини (якщо ви збиралися летіти разом з дитиною, якій менше 7 років)
  •  

Якщо ви чекаєте вже більше 2 годин:

  • дозволити два рази зателефонувати і двічі написати повідомлення по e-mail
  • організувати прохолодні напої

При затримці рейсу більше ніж на 4 години:

  • надати повноцінний обід

Якщо Ви очікуєте виліт понад вісім годин:

  • забезпечити безкоштовним харчуванням кожні 6 годин вдень і 8 – вночі
  • надати номер в готелі (якщо рейс перенесли на 8 год вдень або 6 вночі) з послугою трансферу в обидві сторони

Запам’ятайте, що перелік всіх цих послуг – безкоштовний.
Також можливий і інший сценарій подій. Коли ми дивимося на табло вильоту і прильоту літаків, а там злощасне «СКАСОВАНО». В такому випадку авіакомпанія запропонує вам альтернативний авіаквиток в пункт призначення або ж поверне повну його вартість.

І пам’ятайте, немає нічого страшного в тому, що ваші плани змінилися. Не дарма кажуть: «Краще запізнитися, ніж встигнути». Адже хто знає, що нам судилося.