Share Button

Бажаєте випробувати нові відчуття і пережити незабутній переліт? Ми в цьому допоможемо. Для Вас – 10 вірних кроків, що ведуть до жахливого польоту.

  • Перед польотом покуштуйте незнайому їжу

Це «антиправило» особливо актуальне, якщо Ви летите з Мексики або Індії – перекус в забігайлівці подарує незабутні відчуття під час перельоту.

???????????

  • Повідомте про бомбу або наркотики в багажі

Сміється той, хто сміється останнім. І в даному випадку це точно будете не Ви. Сісти на літак «з бомбою або наркотиками» у Вас наврядчи вийде. У кращому випадку авіаквиток прогорить, в гіршому – доведеться пережити арешт.

  • Спробуйте безкоштовно провезти пару зайвих кілограм

Такі «пустощі», як мінімум змусять Вас бути в центрі уваги: ​​всі зайві кілограми з валізи Вам доведеться гарячково перекладати в ручну поклажу або ж надягати на себе. Або доведеться заплатити.

  • Не знімайте старі багажні ярлики

Забувши відклеїти багажні ярлики на валізі або рюкзаку, ризикуєте отримати унікальну можливість вимушеного шопінгу по прибуттю на відпочинок. Справа в тому, що в аеропортах валізи сортують автоматичні сканери багажної служби. Просканувавши старий ярлик, сканер відправить Ваш дорогоцінний багаж не на той рейс.

Filipinas-24Nov08023

  • Влаштуйте скандал зі службовцями біля стійки реєстрації або зі стюардесою на борту

По-перше, будь-який скандал – це вже зіпсований настрій. А по-друге, це і зовсім може бути причиною перерваної або скасованої подорожі. Вся справа в тому, що згідно з договором про перевезення (це, по суті, Ваш авіаквиток), авіакомпанія залишає за собою право відмовити в перельоті, якщо пасажир поводиться неадекватно. Наприклад, в правилах British Airways зазначено, що перевізник має право відмовити пасажиру в перевезенні, якщо той лається.

  • Куріть в туалеті літака

Така витівка точно запам’ятатися на все життя. А на скільки – залежить від авіакомпанії. Справа в тому, що законодавством кожної країни обумовлений розмір штрафу за куріння на борту літака (наприклад, в США – це 2 000 доларів), а в деяких за подібне порушення загрожує кримінальна відповідальність. Тому варіант з депортацією і забороною в’їзду в країну здасться Вам більш ніж поблажливим.

  • Вибирайте місце в останньому ряду

Купивши найдешевший авіаквиток в економ класі, виберіть в салоні вищевказане місце, особливо якщо Вам має бути тривалий переліт. У чому підступ? Все дуже просто – спинка крісел в цьому ряду слабо відкидається, або не відкидається зовсім. Отже, весь переліт доведеться тримати поставу і «насолоджуватися» польотом. Вашій ідеальній поставі будуть «заздрити» ще й пасажири з черги в туалет (в більшості лайнерів туалети знаходиться в хвості салону).

  • Відведіть мало часу для пересадки

Не встигнути на стикувальний рейс може навіть найбільш пунктуальний пасажир. Причин для цього може появитися досить. По-перше, перший рейс може банально спізнитися. По-друге, в деяких аеровокзалах термінали знаходяться на пристойній відстані один від одного. По-третє, другий рейс може бути зовсім з іншого аеропорту. Тоді, якщо у Вас один авіаквиток на всі перельоти, то на наступний рейс Ви сядете безкоштовно. Ну а якщо Ви складали маршрут самостійно і купували окремі авіаквитки, тоді доведеться оформляти новий авіаквиток, що зовсім недешево.

  • Влаштуйте дегустацію напоїв в літаку

Прийти на реєстрацію в уже «піддатому» стані – звичайна поведінка для багатьох туристів. А ціни на алкоголь в зоні Duty Free мало кого залишать байдужими, не кажучи вже про безкоштовні напої на борту. Загалом, можливостей – більш ніж достатньо. І якщо Ви готові перенести важке похмілля через сухе повітря в літаку. До речі, якщо працівникам на стійці реєстрації здасться, що Ви перебуваєте «в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння», вони мають законне право відмовити в перевезенні.

jetlag-drinkingonaplane-620x430

  • Забудьте уточнити візові вимоги

Дуже цікаво виходить, коли по прибуттю в аеропорт у пасажирів виникають візові проблеми: неможливо змінити аеропорт, а іноді і термінал всередині одного аеровокзалу, не можна отримати і заново зареєструвати багаж. А все тому, що у пасажира відсутня віза.