Share Button

zmeu

15 червня авіакомпанії Lufthansa і Austrian Airlines відзначають своє 25-річчя роботи в Україні і запрошують всіх дітей від 5 до 12 років і їх батьків на Авіа Пікнік на Михайлівській площі.

На Авіа Пікніку будуть різні майстер-класи , наприклад, по запуску повітряних зміїв, створенню літаків-орігамі і листівок на авіаційну тематику. До речі, в клубі повітряних зміїв діток навчать не тільки керувати повітряними зміями, а й допоможуть сконструювати свою власну модель. Для дорослих це відмінна можливість згадати своє дитинство і весело провести час.

На пікніку пройде виставка моделей літаків , зроблених своїми руками і виступи від клубів авіамоделювання. Гості свята зможуть не тільки дізнатися багато нового про радіокеровані літаках, а й взяти участь у їх запуску прямо на Михайлівській площі.

Маленьких гостей познайомлять з основами пілотування дронів . Все це буде відбуватися в цікавій ігровій формі, щоб дитина отримала нові знання із задоволенням. У зоні віртуальної реальності можна відчути себе пілотом, для цього достатньо одягнути спеціальні окуляри, які дають можливість відчути політ на справжньому літаку.

Розпис пряників, естафети по запуску моделей планерів, ігрові конкурси та вікторини, шоу-лекція «Чому літаки літають?», концерт фіналістів шоу «Голос.Дiти» забезпечать захоплююче проведення часу.

Початок заходу о 15:00. Закінчення програми о 19:00. Вхід вільний.